laisvai.lt
Logikos klaida - tai kad po 50 milijardų saule užges neįrodo, kad kas 6 tūkstančius metų netampa mini-nova, nesutrinka žemės magnetinis laukas ar dar kokie katakilzmai nevyksta.
 

Lietuvos problemų šaknys

!Melo Detektorius
Supratau kokia yra pagrindinė Lietuvos problemų priežastis.
Seimo narė Ingrida Šimonytė

Yra tuo pat metu ir Ministrė Pirmininkė

Pati įstatymus leidžia, pati ir vykdo. Prezidento galios yra labai ribotos. Nieko keisto, kad leidžia sau atvirai tyčiotis iš liaudies. Įtariu Lietuva yra vienintelė šalis pasaulyje su tokia politine sistema.
 

Lietuvos problemų šaknys

Supratau kokia yra pagrindinė Lietuvos problemų priežastis.
Seimo narė Ingrida Šimonytė

Yra tuo pat metu ir Ministrė Pirmininkė

Pati įstatymus leidžia, pati ir vykdo. Prezidento galios yra labai ribotos. Nieko keisto, kad leidžia sau atvirai tyčiotis iš liaudies. Įtariu Lietuva yra vienintelė šalis pasaulyje su tokia politine sistema.
 
Jau pasidariau upgreidą, ačiū. Visai neblogas kompas turėtų nueiti kaip vėjas per eBay ar Gumtree. O dėl Trade-free tai pažiūrėk ir tada pakalbėsim.
 
!Melo Detektorius
Mokslas rodo, kad vakcinos gali padaryti patogenus labiau mirtinus. Pats svarbiausias plandemijos video. Paviešinta baisiausia tiesa apie vakcinas. Nesvarbu skiepijotės dar skiepysitės ar niekada, tikrai privalote pažiūrėti.
 

15min tęsia nelegalų žodžio laisvės ribojimą

!Melo Detektorius
15min tęsia nelegalų žodžio laisvės ribojimą bei melagingą vakcinų propagandą. Dabar neįtiko belgų mokslininkas Dr. Geertas Vandenas Bossche. Štai vienas iš įrašų ta tema.
Manau labai logiškus ir reikalingus klausymus užduoda. O štai 15min "faktų patikra"

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/mokslininko-logika-skiepai-reiskia-liudna-gala-bet-jo-sugalvota-vakcina-gera-541-1480648


Labai šauniai Eglė nupasakojo ką skelbia belgų mokslininkas. Bet prastokai sekėsi su priekabiais:
G.Vandenas Bossche nėra visiškai neteisus, rašoma Kanados McGillo universiteto Mokslo ir visuomenės biuro tinklalapyje. Vienas iš skiepų nuo rotaviruso išradėjų, Filadelfijos vaikų ligoninės Edukacijos apie skiepus centro vadovas dr. Paulas Offitas sutinka, kad viruso „pabėgimą nuo imuniteto“ galima tam tikra prasme palyginti su atsparumu antibiotikams. Tačiau belgų mokslininkas esą praleido esmę. Vakcina parodo organizmui viruso nesikeičiančią dalį, tad jis gali sukurti antikūnų jai neutralizuoti. Turint per mažai antikūnų, kad virusas būtų iškart įveiktas, šis gali užsibūti organizme ir imti daugintis. Kai kurių iš šių kopijų genetiniame kode atsiras klaidų, dėl kurių jos virs susirūpinimą keliančiais variantais, tiesa, šio koronaviruso mutavimo greitis gana lėtas.

Tai kiek suprantu esmę belgų mokslininkas yra teisus "Turint per mažai antikūnų, kad virusas būtų iškart įveiktas, šis gali užsibūti organizme ir imti daugintis" Tai visgi gali? "Kai kurių iš šių kopijų genetiniame kode atsiras klaidų, dėl kurių jos virs susirūpinimą keliančiais variantais, tiesa, šio koronaviruso mutavimo greitis gana lėtas."

Lėtas ir greitas labai santykiniai dalykai. Įvertinkite patys.
„Bet, jei dėl vakcinos pasigamins daug neutralizuojančių antikūnų, viruso atmainų neatsiras“

Jei vakcinos pagamins daug, teoriškai gali, o praktiškai
Mokslininkai dar negali pasakyti, kiek antikūnų reikia, norint išvengti ligos, bet jau patvirtintos vakcinos skatina juos gamintis.

Tai, panašu, kad P.Offitas nesuprato esmės to ką aiškina G.Vandenas Bossche.
vakcinos sukurti specifiniai antikūnai konkuruoja mūsų natūraliais antikūnais: „Tie natūralūs antikūnai suteikia plačią apsaugą. Ji yra nespecifinė. Nesvarbu, kokią viruso mutaciją gausite, nesvarbu, koks yra koronaviruso tipas, jie jus apsaugos. Nebent numalšinsite įgimtą apsaugą ilgalaikiais antikūnais.“

Nežino kiek reikia, bet kažkiek gamina. Tai gal palaukit kol žinosit atsakymus prieš pradedant masinę vakcinaciją? Ir koks skirtumas kiek antikūnių yra jeigu paaiškės, kad ta nekintanti dalis visgi yra kintanti ar dėl kokios kitos priežasties jie nepažįsta mutavusio viruso? Arba žmogus užsikrės su pvz. paprastu peršalimo virusu ir nuo jo numirs, nes vakcinų "patobulintas" imunitetas jo nepažins?

O čia jau pats tikriausias melas:
Bet šie atradimai nepatvirtina G.Vandeno Bossche teiginio, esą vakcinos skatina virusą mutuoti. Atmainos buvo nustatytos dar iki tol, kai prasidėjo žmonių skiepijimas nuo COVID-19.
2020 Gruodžio 14 JK pranešė apie variantą B.1.1.7, o 18 Pietų Afrika apie variantą B.1.351. Pfizer trečios fazės kilinikiniai tyrimai su 43661 dalyvių prasidėjo liepos 27, o Moderna su 30000 irgi liepos 27 dieną. Bene daugiausia būtent Pietų Afrikoje ir JK
Dar daugiau – mokslininkas ragina kuo skubiau stabdyti dabartinį vakcinavimą, o jį pakeisti niekuo
Vėl melas jis siūlo keisti sveiku imunitetu, ir daugybe moksliškai patvirtintų bei žymiai veiksmingesnių gydymo metodų nei vakcinos, apie juos čia - https://laisvai.lt/display/2e25ce5c-1660-4647-c0d5-cbd281602718
 
!Melo Detektorius
Ar pareikalaus kas nors atsakomybės už melagingą propagandą? Šiuo atveju tai atvirą melą.
Imunologė Aurelija Žvirblienė sako, kad kolektyviniam imunitetui susiformuoti reikia paskiepyti apie 70 procentų gyventojų, visgi tokį rodiklį ji vertina palankiai.
https://www.tv3.lt/naujiena/video/tyrimas-lietuvoje-skiepytis-neketina-menkesnio-issilavinimo-25-44-metu-zmones-n1085209
Nuo kokių lubų ji tuos skaičius nukabino? Nė viena iš Kovido vakcinų net nebuvo testuota dėl galimybės mažinti viruso plitimą?
„Net ir tie 58 proc. ar kažkiek daugiau, jie tikrai leistų pristabdyti pandemijos mastą, todėl kad mes matome ir Izraelio pavyzdį, kur apie 40 procentų populiacijos paskiepyta, ir tai jau tikrai gerokai sumažino užsikrėtimo skaičius“, – teigia imunologė Aurelija Žvirblienė.
Gruodžio 18 pradėta masinė Izraelio vakcinacija
 
!Melo Detektorius

Kaip ilgai dar Lietuva vykdys genocidą?


Oficiali VVKT informacija, (Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-08 08:37:20)


https://www.vvkt.lt/index.php?2486862109

Ar čia nėra tas atvejis kai didžiausi sukčiai yra patys VVKT?
2020 balandžio mėnesį surengta JAV nepriklausomų gydytojų konferencija:
2020 Birželio mėnesį paskelbtas tyrimas:
https://politicofire.com/2020/11/24/peer-reviewed-hydroxychloroquine-study-finds-84-fewer-hospitalizations-among-early-treated-outpatients/

Tas pat tyrimas paskelbtas oficialioje 2020 spalio mėn. JAV medicinos bibliotekoje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587171/


2020 Gruodžio mėn. paskelbtas viename iš garsiausių mokslinių leidinių:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

Pagal šio tyrimo rezultatus pakankamai anksti skyrus gydymą rizikos grupėje esantiems žmonėms 84% tų, kurie būtų patekę į ligoninę, į ją nepatenka, o pasveiksta patys. Tai reiškia, kad su didžiule atsarga, nes ne visi kas patenka į ligoninę miršta, galima teikti, kad iš 3234 numirusių Lietuvoje galima buvo išgelbėti 2717 žmonių.

Vaistus nuo kovido gauna tik tie kam jų iš tiesų reikia, o štai vakcinos yra brukamos visiems. Be jokios abejonės didžiosios farmacijos kompanijos labiau suinteresuotos vakcinomis nei vaistais. Bet VVKT pilnas pavadinimas yra ne Vakcinų Verslo Kontroliuojama Tarnyba, o "Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba. Biudžetinė įstaiga." Bent jau taip parašyta jų tinklapio apačioje.

 
!Melo Detektorius

Kada baigsis "faktų tikrintojų" savivalė?


Šiandien vėl pasižymėjo 15 min.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-samokslo-teoriju-skleidima-isitraukes-lietuvos-portalas-platina-melagiena-apie-izraelyje-nuo-vakcinu-soktelejusi-mirtinguma-56-1465334
Dezinformacija, platinama portalo publikacijoje, skelbia, kad „Izraelio sveikatos ministerijos analizės duomenimis, per pastarąjį penkių savaičių skiepijimo laikotarpį nuo „Pfizer“/„BioNTech“ vakcinos mirė apie 40 kartų daugiau (pagyvenusių) žmonių, nei būtų mirę nuo pačios ligos, ir 260 kartų daugiau jaunų žmonių, nei būtų mirę nuo viruso“.

Hipotetiniais skaičiavimais užsiimti beprasmiška, bei pats straipsnis jau nebepasiekiamas, bet pažiūrėkite į sunkių atvejų grafiką ir darykite išvadas patys (gruodžio 18-ą buvo pradėta masinė Izraelio vakcinacija)

Toliau ištisinė demagogija - autoriteto ir asmeniškumų argumentai. Beje aš irgi esu inžinierius, ne medikas, bet esu priverstas knistis medicininėje informacijoje. Pirmiausia tai parodo iki kokio lygio medicina nusirito kai tikrai mokslinę medicininių faktų analize galima sužinoti tik iš inžinierių, nes medikai arba nupirkti arba bijo darbus prarasti. Be to, gerbiama Margarita Vorobjovaite, aš jums norėčiau pranešti, kad jūs mane asmeniškai įžeidėte, nes savo straipsnyje darote prilaidą kad zoologai bei inžinieriai yra neva trečios rūšies žmonės arba bukesni už medikus. Bet, kadangi apie tai užėjo kalba, tai ką bendro su medicinos mokslu turi studijavusi Vilniaus dailės akademijoje Margarita Vorobjovaitė?
Remiantis Pasaulio banko teikiamais duomenimis, metinis mirtingumas Izraelyje siekia 0,5 proc. Santykinai, penkių savaičių laikotarpio mirčių skaičius siekia 0,048 proc.
Čia jau logikos aukštasis pilotažas. O kas pridės dėl kitų priežasčių mirusius? Ir įdomu kas būtų jei Margarita Vorobjovaitė skirtų savo namų šildymui žiemą tiek pat pinigų kiek vasarą?
Nematau reikalo dabar veltis į diskusiją apie kitas vakcinas, bet teiginys
Vakcina negali susargdinti
yra nieko kito kaip melas. Gydymu to tikrai nepavadinsi:

Bet tikras šedevras yra čia:
Patikrinta vakcina Respublika.lt publikacijoje nurodoma, kad Izraelio piliečiams nerekomenduojama skiepytis vakcina, kuri vadinama „eksperimentine“.
Jos pačio patektoje nuorodoje https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/pfizer-biontech-covid-19-vaccine
parašyta:
emergency use authorization for a vaccine
Kas reiškia:
skubios vakcinos naudojimo leidimas
Tai reiškia, kad dėl susidariusios skubios situacijos vakcinos nauda lyg ir didesne nei galima žala. Bet tai jokiu būdu nereiškia kad
vakcina jau yra praėjusi eksperimentinę stadiją ir yra pripažinta saugia.
O įvairios reguliavimo ir vyriausybinės institucijos bei daugybė mokslininkų kaip tik išreiškė labai rimtas abejones dėl šių vakcinų saugumo ir veiksmingumo. O gamintojai iki šiol taip ir nepateikė nepriklausomiems ekspertams pilnos tyrimo informacijos, kad ją galima būtų patikrinti. Naujos vakcinos turi būti testuojamos bent jau 10 metų. Kadangi mRNA vakcinos dar niekada nebuvo naudotos žmonėms, tai turi būti testuojamos keletą dešimtmečių. Kadangi bandymuose su gyvūnais buvo vaisingumo problemų, tai turi būti testuojamos keletą žmonijos kartų. Iš to kas paminėta galima drąsiai teigti, kad tai ką daro Margarita Vorobjovaitė, vadovaujama nusikalstamos Feisbuko, 15 min, Delfi grupuotės yra melaginga propaganda ir nusikalstama cenzūra.

 

Kada baigsis "faktų tikrintojų" savivalė?

Šiandien vėl pasižymėjo 15 min.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-samokslo-teoriju-skleidima-isitraukes-lietuvos-portalas-platina-melagiena-apie-izraelyje-nuo-vakcinu-soktelejusi-mirtinguma-56-1465334
Dezinformacija, platinama portalo publikacijoje, skelbia, kad „Izraelio sveikatos ministerijos analizės duomenimis, per pastarąjį penkių savaičių skiepijimo laikotarpį nuo „Pfizer“/„BioNTech“ vakcinos mirė apie 40 kartų daugiau (pagyvenusių) žmonių, nei būtų mirę nuo pačios ligos, ir 260 kartų daugiau jaunų žmonių, nei būtų mirę nuo viruso“.

Hipotetiniais skaičiavimais užsiimti beprasmiška, bei pats straipsnis jau nebepasiekiamas, bet pažiūrėkite į sunkių atvejų grafiką ir darykite išvadas patys (gruodžio 18-ą buvo pradėta masinė Izraelio vakcinacija)

Toliau ištisinė demagogija - autoriteto ir asmeniškumų argumentai. Beje aš irgi esu inžinierius, ne medikas, bet esu priverstas knistis medicininėje informacijoje. Pirmiausia tai parodo iki kokio lygio medicina nusirito kai tikrai mokslinę medicininių faktų analize galima sužinoti tik iš inžinierių, nes medikai arba nupirkti arba bijo darbus prarasti. Be to, gerbiama Margarita Vorobjovaite, aš jums norėčiau pranešti, kad jūs mane asmeniškai įžeidėte, nes savo straipsnyje darote prilaidą kad zoologai bei inžinieriai yra neva trečios rūšies žmonės arba bukesni už medikus. Bet, kadangi apie tai užėjo kalba, tai ką bendro su medicinos mokslu turi studijavusi Vilniaus dailės akademijoje Margarita Vorobjovaitė?
Remiantis Pasaulio banko teikiamais duomenimis, metinis mirtingumas Izraelyje siekia 0,5 proc. Santykinai, penkių savaičių laikotarpio mirčių skaičius siekia 0,048 proc.
Čia jau logikos aukštasis pilotažas. O kas pridės dėl kitų priežasčių mirusius? Ir įdomu kas būtų jei Margarita Vorobjovaitė skirtų savo namų šildymui žiemą tiek pat pinigų kiek vasarą?
Nematau reikalo dabar veltis į diskusiją apie kitas vakcinas, bet teiginys
Vakcina negali susargdinti
yra nieko kito kaip melas. Gydymu to tikrai nepavadinsi:

Bet tikras šedevras yra čia:
Patikrinta vakcina Respublika.lt publikacijoje nurodoma, kad Izraelio piliečiams nerekomenduojama skiepytis vakcina, kuri vadinama „eksperimentine“.
Jos pačio patektoje nuorodoje https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/pfizer-biontech-covid-19-vaccine
parašyta:
emergency use authorization for a vaccine
Kas reiškia:
skubios vakcinos naudojimo leidimas
Tai reiškia, kad dėl susidariusios skubios situacijos vakcinos nauda lyg ir didesne nei galima žala. Bet tai jokiu būdu nereiškia kad
vakcina jau yra praėjusi eksperimentinę stadiją ir yra pripažinta saugia.
O įvairios reguliavimo ir vyriausybinės institucijos bei daugybė mokslininkų kaip tik išreiškė labai rimtas abejones dėl šių vakcinų saugumo ir veiksmingumo. O gamintojai iki šiol taip ir nepateikė nepriklausomiems ekspertams pilnos tyrimo informacijos, kad ją galima būtų patikrinti. Naujos vakcinos turi būti testuojamos bent jau 10 metų. Kadangi mRNA vakcinos dar niekada nebuvo naudotos žmonėms, tai turi būti testuojamos keletą dešimtmečių. Kadangi bandymuose su gyvūnais buvo vaisingumo problemų, tai turi būti testuojamos keletą žmonijos kartų. Iš to kas paminėta galima drąsiai teigti, kad tai ką daro Margarita Vorobjovaitė, vadovaujama nusikalstamos Feisbuko, 15 min, Delfi grupuotės yra melaginga propaganda ir nusikalstama cenzūra.
 

Kaip ilgai dar Lietuva vykdys genocidą?

Oficiali VVKT informacija, (Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-08 08:37:20)


https://www.vvkt.lt/linker.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index2&tmpl_into[1]=middle&tmpl_id[1]=1467

Ar čia nėra tas atvejis kai didžiausi sukčiai yra patys VVKT?
2020 balandžio mėnesį surengta JAV nepriklausomų gydytojų konferencija:
2020 Birželio mėnesį paskelbtas tyrimas:
https://politicofire.com/2020/11/24/peer-reviewed-hydroxychloroquine-study-finds-84-fewer-hospitalizations-among-early-treated-outpatients/

Tas pat tyrimas paskelbtas oficialioje 2020 spalio mėn. JAV medicinos bibliotekoje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587171/


2020 Gruodžio mėn. paskelbtas viename iš garsiausių mokslinių leidinių:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

Pagal šio tyrimo rezultatus pakankamai anksti skyrus gydymą rizikos grupėje esantiems žmonėms 84% tų, kurie būtų patekę į ligoninę, į ją nepatenka, o pasveiksta patys. Tai reiškia, kad su didžiule atsarga, nes ne visi kas patenka į ligoninę miršta, galima teikti, kad iš 3234 numirusių Lietuvoje galima buvo išgelbėti 2717 žmonių.

Vaistus nuo kovido gauna tik tie kam jų iš tiesų reikia, o štai vakcinos yra brukamos visiems. Be jokios abejonės didžiosios farmacijos kompanijos labiau suinteresuotos vakcinomis nei vaistais. Bet VVKT pilnas pavadinimas yra ne Vakcinų Verslo Kontroliuojama Tarnyba, o "Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba. Biudžetinė įstaiga." Bent jau taip parašyta jų tinklapio apačioje.
 
Aš galvojau šiame video
2f770bdd-76f5-4fde-bb5e-e45fe3285433.jpg

GORF Tube: injured by covidvax (tiesa)


Turbūt slaugė paprasčiausiai nualpo. Pasirodo "faktų tikrintojai" rėkia, kad ji gyva. Tai sugalvojau pažiūrėti ar tikrai. Suradau šitą video

Pabandžiau pats ieškoti mirties liudijimo štai čia
Veikia puikiai, kol neieškai Tiffany Dover, nes ieškant jos nuolat meta klaidą

 

TYRIMAS: Skiepyti vaikai „žymiai mažiau sveiki“ nei neskiepyti vaikai


Naujas tyrimas, paskelbtas „ International Journal of Environmental Research and Public Health“, atskleidžia, kad paskiepyti vaikai yra mažiau sveiki nei neskiepyti bendraamžiai.

Dr. Jamesas Lyonsas-Weileris iš Pitsburgo Grynųjų ir taikomųjų žinių instituto kartu su dr. Paulu Thomasu iš Integruotos pediatrijos Portlande apžvelgė 10 metų duomenis apie kohortą vaikų, kurie visi gimė konkrečioje praktika. Kai kurie iš šių pacientų buvo skiepijami pagal oficialų vyriausybės tvarkaraštį, o kiti - pakaitinį. Dar kiti visiškai neskiepyti.

Šis unikalus tyrimo planas, įvertinant kintamosios vakcinacijos sveikatos rezultatus pacientams vaikams, kurie visi gimė pagal tą pačią praktiką, leido dr. Lyons-Weiler ir Thomas, norėdami pasiekti didesnį tikslumą, turėdami mažiau išorinių veiksnių, kurie galėjo iškreipti rezultatus.

Palyginę vidutinį bendrą sąskaitų lankymosi įstaigose dažnumą, susijusį su rezultatais, susijusiais su grupių rezultatais, žinoma metodika vadinama RIOV, kuri laikoma galingesne už diagnozių koeficiento koeficientą, mokslininkai nustatė, kad nė vienam iš neskiepytų pacientų neteko dėmesio hiperaktyvumo sutrikimas (ADHD), palyginti su 0,063 proc. iš dalies ir visiškai skiepytų asmenų grupėje.

Taip pat buvo nustatyta, kad raidos sutrikimai yra labai reti, nes tikėtina, kad įvertinus praktiką, stebint nepageidaujamus reiškinius ar šeimos imunitetą, vakcinos vartojimas buvo nutrauktas dažnai.

"Šių rezultatų įtaka grynajam visos visuomenės vakcinacijos poveikiui visuomenės sveikatai ir pagarba informuotam sutikimui žmogaus sveikatai", - rašė mokslininkai.

„Mūsų rezultatai suteikia kvietimą atlikti tyrimus asmenims, kurie yra nepriklausomi nuo finansavimo šaltinių, susijusių su vakcinų pramone.“

Norėdami gauti daugiau susijusių naujienų apie vakcinų pavojus ir neveiksmingumą, būtinai peržiūrėkite Vaccines.news .

Vėlavimas ar nereikalingų skiepų vengimas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo vaikams
Tyrimas taip pat parodė, kad autizmo spektro sutrikimų lygis šioje praktikoje yra tik 0,84 proc., O tai yra pusė nacionalinio 1,69 proc.

"Duomenys rodo, kad neskiepyti vaikai praktikoje nėra nesveikesni už paskiepytus ir iš tikrųjų bendri rezultatai gali parodyti, kad šioje praktikoje neskiepyti vaikai yra sveikesni nei skiepyti", skelbiama tyrime.

Šios išvados yra ypač vertos dėmesio, nes jos yra vienos iš nedaugelio tyrimų, kada nors išdrįsusių pažvelgti į skiepytų ir neskiepytų vaikų sveikatos rezultatus. Tokie tyrimai jau seniai yra tabu, nes medicinos įstaiga teigia, kad yra „neetiška“ neskiepyti kai kurių vaikų tyrimų tikslais.

Vis dėlto yra keletas jų, įskaitant beveik prieš dešimtmetį paskelbtus tyrimus iš Vokietijos .

Gydytojas homeopatas Andreasas Bachmairas apžvelgė daugiau nei 8000 neskiepytų vaikų iš daugiau nei 15 skirtingų šalių sveikatos duomenis, palygindamas juos su palyginamais duomenimis apie daugiau nei 17 400 paskiepytų vaikų.

Nustatyta, kad neskiepyti vaikai yra sveikesni nei skiepyti vaikai beveik visose kategorijose. Skiepyti vaikai dvigubai dažniau kenčia nuo alergijos, palyginti su neskiepytais vaikais. Skiepyti vaikai taip pat turi aštuonis kartus didesnę tikimybę susirgti astma ar lėtiniu bronchitu, palyginti su neskiepytais vaikais.

Skiepai taip pat žymiai padidina vaikų mirties riziką , nors vargu ar apie tai išgirsite iš įprastų šaltinių. 2017 m. Atliktas tyrimas, kuriame buvo apžvelgta difterijos, stabligės ir kokliušo (DTaP) vakcina, parodė, kad ja sergantys vaikai miršta penkis kartus dažniau nei vaikai, kurie jos neserga.

„Visi šiuo metu turimi įrodymai rodo, kad DTP vakcina gali užmušti daugiau vaikų dėl kitų priežasčių, nei sutaupo nuo difterijos, stabligės ar kokliušo“, - nustatė tas pats tyrimas.
 
Del Bigtree - „Ar tik jūs esate parlamento rūmuose, ar jus palaiko kiti, kurie turi problemų dėl to, kaip atrodo, kad jūsų vyriausybė sprendžia šį klausimą?“
Seras Desmondas Swayne'as, JK parlamentas, pradedant 6:40:
"Ai, ne, mūsų nėra daug, o kai kurie yra tokie pat vokalūs kaip aš. Atrodo, kad aš tarsi pataikiau į teisingą vietą. Bet yra ir kitų, sakančių tą patį, o vyriausybė, be abejo, turi didžiulę daugumą, kad pati opozicijos partija vykdo tą pačią politiką. Iš tiesų tai darytų dar stipriau. Taigi jie sugeba pasistengti, tačiau pasigirsta reikšmingas ir augantis nesutarimų balsas. Įkvėptas scenų, kurias jūs ką tik parodė mums. Šios šokiruojančios scenos. Mes turėtume gyventi demokratijoje. Demokratija reiškia ne tik daugumos valdymą. Tai reiškia asociacijų laisvę, tai reiškia garbinimo laisvę, tai reiškia saviraiškos laisvę ir laisvę daryti įvairiausius dalykus. ir kas mane iš tikrųjų sukrėtė scenose, kurias man parodėte, policija aiškiai davė žmonėms gana melagingą informaciją apie nusižengimus, kuriuos, kaip įtariama, padarė visiškai. Aš girdėjau jūsų įraše policininką sakant „jums išleidžiama tik vieną kartą diena sportuoti" absoliuti nesąmonė! Tokio įstatymo nėra! Galite išeiti tiek kartų per dieną, kiek norite, nors visą dieną sportuoti. Be abejo, vyriausybės patarimas yra tas, kad turėtumėte kartą per dieną išeiti mankštintis. Policijos darbas nėra įgyvendinti vyriausybės patarimus. Policijos darbas yra vykdyti įstatymus, o tokių įstatymų nėra, kai policija pradeda įgyvendinti vyriausybės patarimus ar nurodymus, tuo metu, kai tampate policijos valstybe, tironija “.
Video yra lietuviški subtitrai.

 
Later posts Earlier posts