laisvai.ltTromjaro Updatinosi truputeli i intel 9 10900 ir 64 gb ram.
vidiems trade-free asmenis sitas pc nemokamai

#tromjaro #tardefree #freepc
Jau pasidariau upgreidą, ačiū. Visai neblogas kompas turėtų nueiti kaip vėjas per eBay ar Gumtree. O dėl Trade-free tai pažiūrėk ir tada pakalbėsim.
nelabaia as tu konspiraciju suprantu apie korona :) man tai laiko gaisimas.kalba ten apie basic income ir.tt bet yra ta dalykas- visos tos snekos ir leika snekom ar tik pdf- nieko jie nedaro tik sneka :) o kai surenka auditorija pardavineja maikutes ar siknaskyliu akmenukus :)
nelabaia as tu konspiraciju suprantu apie korona :) man tai laiko gaisimas.kalba ten apie basic income ir.tt bet yra ta dalykas- visos tos snekos ir leika snekom ar tik pdf- nieko jie nedaro tik sneka :) o kai surenka auditorija pardavineja maikutes ar siknaskyliu akmenukus :)
Himleris irgi geras žmogus buvo. Beje daug kas iš tų debatų analizės tinka ir Free-Trade https://youtu.be/qsHJ3LvUWTs
as noreciau pamatyti kaip Himleris savom rankom 6mln zydu iszude- ar tai jam suversta kalte kad jo vardu KITI zmones juos zude???? gal tikejo kad zdai skleidzia radicija ir todel dave tokius nurodymus- bananas irgi skleidzia radijacija - viska aplinkuj skelidzia radijacija- et su paprasta antena zaidsdamas(ham radio) gali ranka nusideginti jei siusi daug vatu. Man aptinka debatai zmoniu tu kurie turi ka duoti is to ka sudebatuoja. Galima svarstyti teorija viena ir kita bet tai paverciama konspiracija ir zmones eina antenu griauti ar daktaru zudyti :)pimigu zaidime dauguma 80 visokio sudo yra prisakoma ir prikuriama, nes reikia meluoti kad gauti profita(naudos) sau. kaip panaikini priezasti, kazkaip niekas nebekalba ir bananu nebemindo del to ad jie skleidzia radijacija :)
Vėl tau konspiracijos visur vaidenasi. Vėl nežiūrėjai ką nusiunčiau? Aš nesu konspiracijų mėgėjas, kaip ir Delas. Dėl to jo video ir nusiunčiau, nes ten vien mokslas ir faktai, jokių konspiracijų. Dėl Himlerio tai irgi nesupratai kodėl nusiunčiau, nes nežiūrėjai.
tai as paziurejau 10 minuciu- ir nusisneka visiskai. daugiau gaisti ir laiko nesinori. yra visus dabar sitie dokumentinai cowconspiracy seaconspiracy- neziurek tikras laiko gaisimas- ir tikrai supisa zmonem smegenis.
jeigu žmogus turi smegenis tai nesupisa. Nuo pat įsteigimo buvau LT Qanon grupėje Telegram. Žiūrėjau jų video ir baksnojau į klaidas. Taip užknisau, kad patrynė iš grupės. Vėliau kvietė atgal, bet nėjau, nes čia jau tikrai atvejis kai gaila laiko. Raimondai tu nori, kad žmonės žiūrėtų valandų valandas utopinių idėjų, o pats negali, net poros laidų pažiūrėti. Kaip tu gali konspiracijos teorijų etiketę lipdyti nė vienos laidos nuo pradžių iki galo nepažiūrėjęs?
kiekvienas zmogus turi smegenis ir ne vienas nera nei durnas nei protingas, gali tureti tiks megenu pazeidimus(liga) o kaip supranti pasauli tai negalima vadinti protingu ar be smegenu( paziurek dokumentini the wolfpack) apie 6 vaikus kurie nebuvo isleisti iki pilnametystes is namu ir apie pasauly zino tik is filmu. tarde-free tai era utipija pilna paslaugu ir produktu trade-free. as ziurejau karta ten tu video - tai iskart ziuriu yra ads yra trackertiai is kur gauna pinigu, ir jeigu yra tai sikart as ju nebeziuriu nes ten kalba pinigai ir keksiavimas. thehighwire net nera idetas i tromnews- nes teikia neadekvatcia info. tas pats jeigu idetumeme 15min ar delfi o tromnews :) https://tromnews.com/ mums net reikejo daug kai kuriu saltiniu isjungti nes buvo spaminama apie ta supista covid-19 - juk negalim aptikrinti visu video ar info- tai geriau ismetam viska kad negaist laiko.
paziuresiu kai turtesiu daugiau laiko, pirmo linko puse video praziurejau- nemanau kad dabaigziu nes neadekvati in formacija, o kito 3 valandu video 15 minuciu praziurejau ir prameciau - gal paziuresiu idemiau.