laisvai.lt

Vakseriams nieko švento nėra išskyrus milijardus - dabar imsis vaikų

!Melo Detektorius
Vakseriai vis nerimsta, vis maža jiems milijardų https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/specialistai-apie-vakcinas-nuo-covid-19-vaikams-skiepyti-visada-saugesne-alternatyva-nei-rizikuoti-persirgti-n1083431
Pasak specialistų, nors vaikai nors ir serga rečiau ir lengviau, visgi susirgus gali pasireikšti ir labai rimtos komplikacijos.
Ir kokiais moksliniais faktais tai paremta?
Infektologas profesorius Vytautas Usonis sako, kad vaikai turėtų būti skiepijami dėl dviejų priežasčių – visuomenės imuniteto ir jų pačių saugumo.
Melas - nė viena iš šiuo metu metu naudojamų vakcinų nebuvo testuota dėl visuomenės imuniteto, o iš klinikinių tyrimų, bei vėlesnių faktų tikrai yra žinoma, kad daugybė paskiepytų žmonių užsikrėtė ir daug susirgo. O kalbant apie vaikus, tai JAV atliktas tyrimas:
https://pediatrics.aappublications.org/content/pediatrics/early/2021/01/06/peds.2020-048090.full.pdf
REZULTATAI: Per 9 savaites 11-oje dalyvavusių mokyklų rajonų mokėsi daugiau nei 90 000 mokinių ir personalo lankė mokyklą asmeniškai; iš jų buvo 773 bendruomenės įsigytos SARS-CoV-2 infekcijos, užfiksuotos molekuliniais tyrimais. Per kontaktų paiešką NC sveikatos skyriaus darbuotojai nustatyta, kad mokyklose buvo įgytos dar 32 infekcijos. Mokyklose nepranešta apie SARS-CoV-2 perdavimo iš vaiko ir suaugusiojo atvejus.
IŠVADOS: Per pirmąsias 9 savaites asmeninio mokymo NC mokyklose
labai ribotas SARS-CoV-2 perdavimas mokykloje, kaip nustatyta
kontaktų sekimu.
Vaikai ne tik perserga labai lengva forma, bet ir nenustatyta nė vieno viruso perėjimo iš vaiko pas mokytoją atvejo.
„Aišku, tai yra tik laiko klausimas, kada vaikai turės būt skiepijami. Nes yra keli tikslai, kodėl jie turi būt skiepijami, ne tik dėl visuomenės imuniteto, bet ir dėl jų pačių saugumo. Taip, vaikai serga rečiau, vaikai serga lengviau – tai yra žinomi faktai. Bet tai nereiškia, kad vaikai visai neserga, ir tai nereiškia, kad jie visada serga lengvai. Deja, ir pasaulyje, ir Lietuvoje buvo atvejų, kai pasitaikė ir labai bjaurių ligos formų“, – pažymi infektologas.
O nuo vakcinų nebūna labai bjaurių alergijų ir sužeidimų? Ir šios vakcinos jau yra praėję keleto dešimtmečių testavimą ir dar naudojant vaikams?
Profesoriui pritaria ir imunologė Aurelija Žvirblienė, kuri sako, kad nepaskiepijus vaikų, virusui toliau bus palankios sąlygos plisti visuomenėje.
Iš kur gerbiama imunologė Aurelija Žvirblienė ištraukė, kad skiepijimas turi ir turės kokią nors įtaką viruso plitimui? Kur tyrimai? Kur moksliniai faktai?
Melo Detektorius reshared this.