laisvai.lt

15min tęsia nelegalų žodžio laisvės ribojimą

!Melo Detektorius
15min tęsia nelegalų žodžio laisvės ribojimą bei melagingą vakcinų propagandą. Dabar neįtiko belgų mokslininkas Dr. Geertas Vandenas Bossche. Štai vienas iš įrašų ta tema.
Manau labai logiškus ir reikalingus klausymus užduoda. O štai 15min "faktų patikra"

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/mokslininko-logika-skiepai-reiskia-liudna-gala-bet-jo-sugalvota-vakcina-gera-541-1480648


Labai šauniai Eglė nupasakojo ką skelbia belgų mokslininkas. Bet prastokai sekėsi su priekabiais:
G.Vandenas Bossche nėra visiškai neteisus, rašoma Kanados McGillo universiteto Mokslo ir visuomenės biuro tinklalapyje. Vienas iš skiepų nuo rotaviruso išradėjų, Filadelfijos vaikų ligoninės Edukacijos apie skiepus centro vadovas dr. Paulas Offitas sutinka, kad viruso „pabėgimą nuo imuniteto“ galima tam tikra prasme palyginti su atsparumu antibiotikams. Tačiau belgų mokslininkas esą praleido esmę. Vakcina parodo organizmui viruso nesikeičiančią dalį, tad jis gali sukurti antikūnų jai neutralizuoti. Turint per mažai antikūnų, kad virusas būtų iškart įveiktas, šis gali užsibūti organizme ir imti daugintis. Kai kurių iš šių kopijų genetiniame kode atsiras klaidų, dėl kurių jos virs susirūpinimą keliančiais variantais, tiesa, šio koronaviruso mutavimo greitis gana lėtas.

Tai kiek suprantu esmę belgų mokslininkas yra teisus "Turint per mažai antikūnų, kad virusas būtų iškart įveiktas, šis gali užsibūti organizme ir imti daugintis" Tai visgi gali? "Kai kurių iš šių kopijų genetiniame kode atsiras klaidų, dėl kurių jos virs susirūpinimą keliančiais variantais, tiesa, šio koronaviruso mutavimo greitis gana lėtas."

Lėtas ir greitas labai santykiniai dalykai. Įvertinkite patys.
„Bet, jei dėl vakcinos pasigamins daug neutralizuojančių antikūnų, viruso atmainų neatsiras“

Jei vakcinos pagamins daug, teoriškai gali, o praktiškai
Mokslininkai dar negali pasakyti, kiek antikūnų reikia, norint išvengti ligos, bet jau patvirtintos vakcinos skatina juos gamintis.

Tai, panašu, kad P.Offitas nesuprato esmės to ką aiškina G.Vandenas Bossche.
vakcinos sukurti specifiniai antikūnai konkuruoja mūsų natūraliais antikūnais: „Tie natūralūs antikūnai suteikia plačią apsaugą. Ji yra nespecifinė. Nesvarbu, kokią viruso mutaciją gausite, nesvarbu, koks yra koronaviruso tipas, jie jus apsaugos. Nebent numalšinsite įgimtą apsaugą ilgalaikiais antikūnais.“

Nežino kiek reikia, bet kažkiek gamina. Tai gal palaukit kol žinosit atsakymus prieš pradedant masinę vakcinaciją? Ir koks skirtumas kiek antikūnių yra jeigu paaiškės, kad ta nekintanti dalis visgi yra kintanti ar dėl kokios kitos priežasties jie nepažįsta mutavusio viruso? Arba žmogus užsikrės su pvz. paprastu peršalimo virusu ir nuo jo numirs, nes vakcinų "patobulintas" imunitetas jo nepažins?

O čia jau pats tikriausias melas:
Bet šie atradimai nepatvirtina G.Vandeno Bossche teiginio, esą vakcinos skatina virusą mutuoti. Atmainos buvo nustatytos dar iki tol, kai prasidėjo žmonių skiepijimas nuo COVID-19.
2020 Gruodžio 14 JK pranešė apie variantą B.1.1.7, o 18 Pietų Afrika apie variantą B.1.351. Pfizer trečios fazės kilinikiniai tyrimai su 43661 dalyvių prasidėjo liepos 27, o Moderna su 30000 irgi liepos 27 dieną. Bene daugiausia būtent Pietų Afrikoje ir JK
Dar daugiau – mokslininkas ragina kuo skubiau stabdyti dabartinį vakcinavimą, o jį pakeisti niekuo
Vėl melas jis siūlo keisti sveiku imunitetu, ir daugybe moksliškai patvirtintų bei žymiai veiksmingesnių gydymo metodų nei vakcinos, apie juos čia - https://laisvai.lt/display/2e25ce5c-1660-4647-c0d5-cbd281602718
Melo Detektorius reshared this.