laisvai.lt


RISE UP with Dragon

Image/Photo

RISE UP with Dragon on Apple Podcasts. Great morning and welcome to the Dream Factory! Download podcast show and listen on apple podcasts.

Visit here for more information – RISE UP with Dragon

Pagaliau išėjo dokumkentinis parodantis covid teisybę

Pagaliau išėjo dokumentinis apie covid teisybę. Labai gerai matosi kur problema- trade. Prekyba ir pinigų žaidimas dėl savo kišenės naudos, jei nebūtų TRADE, tai pandemija būtų lengvai sustabdyta. Ir tai yra priežąstis daugumos pasaulio problemų.

Rekomenduoju atsisiųsti nes mažai seedriu ir sunku gauti https://www.videoneat.com/documentaries/22324/chinas-covid-secrets/

Ir išmokti kaip kurti trade-free produktus https://tromsite.com

!Melo Detektorius
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Melo Detektorius reshared this.

Ponas Limonadas

At jūs esate ponas Limonadas, kuris išgeriate limonado tiek per savaitę ir pripildote siuksledeze net nesuspaude butelių. Ir paskui skubdziates dvi savaites, kad nėra kur šiukšlių mesti?
#idiocracy #ponaslimonadasVytautas Landsbergis turėjo „baltą bilietą“, todėl jo į armiją neėmė

!Melo Detektorius
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Kaip ten su rinkiminiais pažadais
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1215758/rinkimu-kompasas-penkios-partijos-pasisako-uz-privalomus-skiepus-vaikams

Ką daro ekonomistas sveikatos ministro kėdėje?
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Melaginga informacija. Nėra jokių įrodymų, kad šie skiepai suteikia imunitetą, t.y. apsaugo nuo galimybės susirgti ar platinti virusą. Tyrimai tik neva nustatė, kad mažina simptomus. 🤔
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Kiek buvo kanalų, grupių bei profilių skelbiančių, kad virusas yra kilęs iš laboratorijos buvo užblokuota?
Dar prieš du mėnesius "mokslininkai" buvo įsitikinę: koronavirusas tikrai nesukurtas tyčia

https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/aiskeja-daugiau-detaliu-apie-koronaviruso-kilme-tikrasis-kaltininkas-yra-sumanesnis-uz-mokslininkus.d?id=83898107
Jau dabar JAV Kongreso saugumo komiteto atstovas viešai teigia, kad neturi nė vieno natūralios kilmės įrodymo, bet tikrai turi daugybę netiesioginių laboratorinės kilmės įrodymų, o NIH bei CDC vadovai yra priversti išsisukinėsi ar netgi meluoti Senate apie tyrimus, kuriuos jie finansuoja

https://rumble.com/vhics7-thehighwire-the-covid-origin-theory-dam-breaks-ep216-1521-3227.html

Melo Detektorius reshared this.

Self-care: create habits

1271Self-care: micro-actions to form habits are an application designed to help you improve in the 5 main aspects of your life: physical, mental, emotional, spiritual and financial with small daily actions that facilitate creating healthy habits and routines in your life daily.

Increase your energy, improve your physical and mental health, increase your income, eliminate your debts, improve your relationships, lose weight, sleep better, take things easy, live without stress, stay motivated and achieve your goals, we want to see you happy, and that is why we created this app. We know how difficult it is to form good habits and discard bad ones. That is why this app is designed so that without realizing it you progress little by little until you can form healthy routines.

Based on extensive research, we have created a varied list of micro-actions, strategically selected to help you improve specific points of each of the aspects of your life easily and without being boring. You decide how much you want to improve in each area and how much you want to advance each day.

Motivate your friends to grow together with you, watch their progress, share micro-actions, and see who the best in each area is. Doing it together is easier and more fun! Become the best version of you! Start changing your life! Free download: self-care: micro-actions to form habits

STAY IN CONTACT!

Hey! We will always be happy to hear from you, your opinion is very valuable to us. Do you have a problem adding a habit in your life? Do you want us to add something to the app? Is something not working as you expected? Get in touch with us and we will gladly assist you.

Email us at: apps@romerock.com
Discover more apps at: https://apps.romerock.com


Home Service Business Coach With David Moerman

Practical tips to grow your home service business and transition from Technician to CEO in your home service business. This podcast is all about getting your business serving you and not the other way around.

Listen- https://podcasts.apple.com/ca/podcast/home-service-business-coach-with-david-moerman/id1559289879

Thank you for listening and I hope you find some value in the episodes :)

Visit Here
Home Service Expert with Tommy Mello

Visit on Anchor FM
https://anchor.fm/david-moerman
Karantinas nekontroliuoja koronaviruso: įrodymai

!Melo Detektorius
Visuotinio užrakto (karantino) naudojimas atsiradus naujam sukėlėjui neturi precedento. Tai buvo mokslo eksperimentas realiuoju laiku, o dauguma žmonių buvo naudojami kaip laboratorinės žiurkės. Išlaidos yra legionas.

Kyla klausimas, ar užrakinimo metu virusas buvo kontroliuojamas moksliškai patikrinamu būdu. Remiantis šiais tyrimais, atsakymas yra neigiamas ir dėl įvairių priežasčių: blogi duomenys, jokių sąsajų, priežastinio demonstravimo, anomalių išimčių ir pan. Nėra ryšio tarp užrakinimo (ar dar ko nors, ką žmonės nori jiems vadinti, kad užmaskuotų tikrąją prigimtį) ir virusų kontrolės.

Galbūt tai yra sukrečiantis apreiškimas, atsižvelgiant į tai, kad visuotinė socialinė ir ekonominė kontrolė tampa nauja ortodoksija. Tvarkingesniame pasaulyje įrodinėjimo našta iš tikrųjų turėtų priklausyti užrakintojams, nes būtent jie nuvertė 100 metų visuomenės sveikatos išmintį ir ją pakeitė neišbandytu, iš viršaus į apačią įpareigotu laisvei ir žmogaus teisėms. Jie niekada nepriėmė tos naštos. Jie laikė aksiomatiniu tai, kad virusą gali įbauginti ir išgąsdinti įgaliojimai, įsakymai, kalbos ir kaukėti žandarai.

„Pro locklock“ įrodymai yra šokiruojančiai nedideli ir daugiausia pagrįsti realaus pasaulio rezultatų palyginimu su skaudžiomis kompiuterio sugeneruotomis prognozėmis, gautomis iš empiriškai neišbandytų modelių, ir tik nurodant, kad griežtumas ir „ne farmacinės intervencijos“ lemia skirtumą tarp išgalvotų ir tikrasis rezultatas. Kita vertus, antiblokavimo tyrimai yra pagrįsti įrodymais, tvirti ir išsamūs, grumiasi su mūsų turimais duomenimis (su visais jo trūkumais) ir žiūri į rezultatus atsižvelgiant į gyventojų kontrolę.

Didelę dalį šio sąrašo sudarė duomenų inžinierius Ivoras Cumminsas , kuris metus truko švietimą, kad paskatintų intelektinę paramą užrakintiems asmenims. AIER pridėjo savo ir santraukas. Rezultatas yra tas, kad virusas veiks taip, kaip daro virusai, kaip visada infekcinių ligų istorijoje. Mes labai ribotai kontroliuojame juos, o tai, ką turime, yra susieta su laiku ir vieta. Baimė, panika ir prievarta nėra ideali virusų valdymo strategija. Žvalgyba ir medicininė terapija sekasi daug geriau.

(Šie tyrimai skirti tik blokavimui ir jų ryšiui su virusų kontrole. Jie nepatenka į daugybę susijusių problemų, kurios kankino pasaulį, pvz., Kaukių mandatai, PGR testavimo problemos, neteisinga mirties klasifikavimo problema ar bet kurios kitos su kelionėmis susijusios problemos. apribojimai, restoranų uždarymas ir šimtai kitų duomenų, apie kuriuos ateityje bus rašomos visos bibliotekos.)

1. Rabail Chaudhry, George Dranitsaris, Talha Mubashir, Justyna Bartoszko, Sheila Riazi. „ Šalies lygio analizė, kuria matuojamas vyriausybės veiksmų, pasirengimo šaliai ir socialinių bei ekonominių veiksnių poveikis COVID-19 mirtingumui ir su tuo susijusiems sveikatos rezultatams “. EClinicalMedicine 25 (2020) 100464. „[Visų blokavimų ir plataus masto COVID-19 testavimas nebuvo susijęs su kritinių atvejų skaičiaus ar bendro mirtingumo sumažėjimu“.

2. „ Ar reikėjo Vokietijos„ Corona Lockdown “? “ pateikė Christofas ​​Kuhbandneris, Stefanas Homburgas, Haraldas Walachas, Stefanas Hockertzas. Pažanga: „Sage Preprint“, 2020 m. Birželio 23 d. „Oficialūs Vokietijos RKI agentūros duomenys rodo, kad koronaviruso plitimas Vokietijoje atsitraukė autonomiškai, kol bet kuri intervencija tapo veiksminga. Siūlomos kelios tokio autonominio nuosmukio priežastys. Viena yra ta, kad dėl šeimininko jautrumo ir elgesio skirtumų bandos imunitetas gali būti sąlyginai žemas. Apskaičiuojant individualų jautrumą koronavirusui ar jo poveikį, gaunama daugiausia nuo 17% iki 20% gyventojų, kurie turi būti užkrėsti, kad būtų pasiektas bandos imunitetas - šį vertinimą empiriškai patvirtina kruizinio laivo „Diamond Princess“ kohorta. Kita priežastis yra ta, kad sezoniškumas taip pat gali vaidinti svarbų vaidmenį išsisklaidant “.

3. „ Dabartinės SARS-CoV-2 epidemijos Vokietijoje raidos įvertinimas “, Matthias an der Heiden, Osamah Hamouda. Robertas Kochas-Institutas, 2020 m. Balandžio 22 d. „Tačiau apskritai simptomai pasireiškia ne visiems užsikrėtusiems žmonėms, ne visi tie, kuriems pasireiškia simptomai, eina į gydytojo kabinetą, ne visi besikreipiantys pas gydytoją yra ištirti ir ne visi teigiami. taip pat įrašomi į duomenų rinkimo sistemą. Be to, tarp visų šių atskirų žingsnių yra tam tikras laiko tarpas, kad nė viena tyrimo sistema, kad ir kokia gera būtų, negalėtų pareikšti apie dabartinį infekcijos procesą be papildomų prielaidų ir skaičiavimų.

4. Ar COVID-19 infekcijos sumažėjo prieš JK užrakinimą? pateikė Simonas N. Woodas. Kornelio universitetas iš anksto atspausdintas, 2020 m. Rugpjūčio 8 d. „Bajeso atvirkštinės problemos metodas, taikomas JK duomenims apie COVID-19 mirčių skaičių ir ligos trukmės pasiskirstymą, rodo, kad infekcijos sumažėjo iki visiško JK užrakinimo (2020 m. Kovo 24 d.) Ir kad infekcijos Švedijoje pradėjo mažėti tik po dienos ar dviejų. JK duomenų analizė naudojant Flaxman ir kt. Modelį. (2020, Nature 584) duoda tą patį rezultatą, sušvelnindamas savo ankstesnes R prielaidas “.

5. „ Flaxmano ir kt. Komentaras. (2020): Ne farmacinių intervencijų COVID-19 iliuzinis poveikis Europoje “, autoriai Stefan Homburg ir Christof Kuhbandner. 2020 m. Birželio 17 d. „Advance“, „Sage Pre-Print“. „Naujausiame straipsnyje Flaxmanas ir kt. teigia, kad 11 Europos šalių primestos ne farmacinės intervencijos išgelbėjo milijonus gyvybių. Mes parodome, kad jų metodai apima apskritą samprotavimą. Tariami efektai yra gryni artefaktai, kurie prieštarauja duomenims. Be to, mes parodome, kad Jungtinės Karalystės uždarymas buvo ir nereikalingas, ir neveiksmingas “.

6. Profesoriaus Beno Izraelio virusų perdavimo analizė. 2020 m. Balandžio 16 d. „Kai kurie gali teigti, kad papildomų pacientų skaičiaus mažėjimą kiekvieną dieną lemia griežtas vyriausybės ir sveikatos priežiūros institucijų nustatytas uždarymas. Išnagrinėjus skirtingų pasaulio šalių duomenis, minėtam teiginiui kyla sunkus klaustukas. Pasirodo, kad panašus modelis - greitas infekcijų padaugėjimas, pasiekiantis aukščiausią tašką šeštąją savaitę ir mažėjantis nuo aštuntosios savaitės, būdingas visoms šalims, kuriose buvo nustatyta liga, neatsižvelgiant į jų reagavimo politiką: kai kurios nustatė sunkų ir neatidėliotinas užrakinimas, apimantis ne tik „socialinį atsiribojimą“ ir uždraudimą, bet ir ekonomikos uždarymą (kaip Izraelis); kai kurie „ignoravo“ infekciją ir tęsė beveik įprastą gyvenimą (pavyzdžiui, Taivanas, Korėja ar Švedija), kai kurie iš pradžių taikė švelnią politiką, tačiau netrukus pasikeitė į visišką uždarymą (pvz., Italija ar Niujorko valstija). Nepaisant to, duomenys rodo panašias laiko konstantas tarp visų šių šalių dėl pradinio spartaus ligos augimo ir nuosmukio “.

7. „ Nemedikamentinių intervencijų poveikis prieš COVID-19 Europoje: beveik eksperimentinis tyrimas“Paulas Raymondas Hunteris, Felipe Colonas-Gonzalezas, Julii Suzanne Brainardas, Steve'as Rushtonas. „MedRxiv Pre-print“ 2020 m. Gegužės 1 d. „Dabartinė COVID-19 epidemija yra neprilygstama naujausioms istorijoms, kaip ir socialinės distancinės intervencijos, kurios labai sustabdė tiek daugelio šalių ekonominį ir socialinį gyvenimą. Tačiau yra labai mažai empirinių įrodymų apie tai, kurios socialinio atsiribojimo priemonės daro didžiausią poveikį ... Remiantis abiem modelių rinkiniais, mes nustatėme, kad švietimo įstaigų uždarymas, masinių susibūrimų uždraudimas ir kai kurių neesminių įmonių uždarymas buvo susijęs su sumažėjusiu sergamumu, tuo tarpu užsakymai namuose ir visų ne verslų uždarymas nebuvo susijęs su jokiu nepriklausomu papildomu poveikiu “.

8. „ Visiška uždarymo politika Vakarų Europos šalyse neturi akivaizdaus poveikio COVID-19 epidemijai“Thomas Meunier. „MedRxiv Pre-print“ 2020 m. Gegužės 1 d. „Šiame fenomenologiniame tyrime įvertinamas Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje taikomų visiško užrakinimo strategijų poveikis 2020 m. COVID-19 protrūkio sulėtėjimui. Palyginę epidemijos trajektoriją prieš ir po užrakto, nerandame jokių augimo greičio, dvigubo laiko ir reprodukcijos skaičiaus tendencijų nenutrūkstamumo įrodymų. Ekstrapoliuojant išankstinio užrakto augimo tempo tendencijas, mes pateikiame žuvusiųjų skaičiavimus, jei nėra jokios užrakinimo politikos, ir parodome, kad šios strategijos Vakarų Europoje galėjo neišgelbėti gyvybės. Mes taip pat parodome, kad kaimyninėse šalyse, taikančiose mažiau ribojančias socialinio atsiribojimo priemones (priešingai nei policijos vykdomas namų sulaikymas), epidemija vystosi labai panašiai “.

9. „ COVID-19 epidemijos trajektorija Europoje“Autoriai Marco Colombo, Josephas Melloras, Helen M Colhoun, M. Gabriela M. Gomes, Paulas M McKeigue'as. „MedRxiv“ išankstinis spausdinimas. Paskelbta 2020 m. Rugsėjo 28 d. „Kermacko ir McKendricko suformuluotame klasikiniame imlių, užkrėstų ir atgautų modelyje daroma prielaida, kad visi gyventojų individai yra vienodai jautrūs infekcijai. Nuo tokio modelio pritaikymo iki mirtingumo nuo COVID-19 trajektorijos 11 Europos šalių iki 2020 m. Gegužės 4 d. Flaxman ir kt. padarė išvadą, kad „pagrindinės ne farmacinės intervencijos ir ypač blokavimai turėjo didelį poveikį perdavimo mažinimui“. Mes parodome, kad sušvelninus homogeniškumo prielaidą, kad būtų galima individualiai keisti jautrumą ar ryšį, gaunamas modelis, kuris geriau tinka duomenims ir tiksliau prognozuoja mirtingumą 14 dienų į priekį. Leidžiant nevienalytiškumą, „kontrafaktinių“ mirčių, kurios būtų buvusios be intervencijos, skaičius sumažėtų nuo 3,2 mln. Iki 262 000, o tai reiškia, kad didžioji dalis COVID-19 mirtingumo sulėtėjimo ir pasikeitimo paaiškinama susikaupus bandos imunitetui. . Bandos imuniteto slenksčio įvertinimas priklauso nuo nustatytos infekcijos mirtingumo koeficiento (IFR) vertės: 0,3% vertė IFR suteikia 15% vidutinei bandos imuniteto ribai. “

10. Ken Rice, Ben Wynne, Victoria Martin, Graeme J Ackland „ Mokyklų uždarymo poveikis mirtingumui nuo koronaviruso ligos 2019: senos ir naujos prognozės “. „British Medical Journal“, 2020 m. Rugsėjo 15 d. „Šio tyrimo išvados rodo, kad greitos intervencijos pasirodė esančios labai veiksmingos mažinant intensyviosios terapijos skyrių (IPV) lovų smailių paklausą, tačiau taip pat prailgino epidemiją, kai kuriais atvejais sukėlė daugiau mirčių ilgas terminas. Taip atsitinka dėl to, kad dėl 19 metų amžiaus susijęs mirtingumas yra labai iškreiptas vyresnio amžiaus žmonėms. Jei nėra veiksmingos vakcinacijos programos, nė viena iš JK siūlomų švelninimo strategijų nesumažintų numatomo bendro mirčių skaičiaus, mažesnio nei 200 000.

11. Amir Shlomai, Ari Leshno, Ella H Sklan, Moshe Leshno „ Socialinio atsiribojimo strategijų modeliavimas siekiant užkirsti kelią SARS-CoV2 plitimui Izraelyje - ekonominio efektyvumo analizė “. „MedRxiv Pre-Print“. 2020 m. Rugsėjo 20 d. „Tikimasi, kad užrakinimas visoje šalyje išgelbės vidutiniškai 274 (vidutinis 124, tarpkvartilių diapazonas (IQR): 71–221) gyvybes, palyginti su metodu„ testavimas, atsekimas ir izoliacija “. Tačiau ICER vidutiniškai sieks 45 104 156 USD (mediana 49,6 mln. USD, IQR: 22,7–220,1), kad būtų išvengta vieno mirties atvejo. Išvados: Nacionalinis užrakinimas turi vidutinį pranašumą gelbstint gyvybes su didžiulėmis išlaidomis ir galimu didžiuliu ekonominiu poveikiu. Šios išvados turėtų padėti sprendimus priimantiems asmenims kovoti su papildomomis šios pandemijos bangomis “.

12. Per mažai gero dalyko - vidutinio sunkumo infekcijų kontrolės paradoksas , autoriai: Tedas Cohenas ir Marcas Lipsitchas. Epidemiologija. 2008 liepa; 19 (4): 588–589. „Ryšys tarp patogenų poveikio ribojimo ir visuomenės sveikatos gerinimo ne visada yra toks aiškus. Sumažinus riziką, kad kiekvienas bendruomenės narys pateks į ligos sukėlėją, padidėja vidutinis infekcijų amžius. Ligos sukėlėjams, sukeliantiems didesnį sergamumą vyresniame amžiuje, intervencijos, kurios sumažina, bet nepanaikina poveikio, gali paradoksaliai padidinti sunkių ligų atvejų skaičių, perkeldamos infekcijos naštą vyresnio amžiaus žmonėms “.

13. „Protingas mąstymas, užrakinimas ir COVID-19: pasekmės viešajai politikai“Autorius Morris Altman. „Journal of Behavioral Economics for Policy“, 2020 m. „Reagavimas į COVID-19 buvo didžioji dalis uždarymo daugeliui pasaulio ekonomikų, siekiant sumažinti mirčių skaičių ir tiesioginį neigiamą COVID-19 poveikį. Aš tvirtinu, kad tokia politika per dažnai nėra kontekstualizuojama, nes ignoruojama politikos išorės įtaka, daroma prielaida, kad mirtingumo skaičiavimai yra pakankamai tikslūs ir, be to, manoma, kad sutelkti dėmesį į tiesioginius „Covid-19“ efektus siekiant maksimaliai padidinti žmogaus gerovę. Dėl šio požiūrio dabartinė politika gali būti neteisingai nukreipta ir turinti labai neigiamą poveikį žmonių gerovei. Be to, dėl tokios politikos gali netyčia visiškai nesumažėti mirties atvejų (įtraukiant išorės veiksnius), ypač ilguoju laikotarpiu. Tokia neteisingai nukreipta ir neoptimali politika yra politikos formuotojų produktas, naudojant netinkamus psichikos modelius, kurių trūksta daugelyje pagrindinių sričių; nesugebėjimas išsamesnio makroekonominio požiūrio siekiant išspręsti virusą, naudojant blogas euristines ar sprendimų priėmimo priemones, susijusius su skirtingo viruso poveikio nepripažinimu ir bandos strategijos (vadovo sekimo) priėmimu kuriant politiką. Gerinant sprendimų priėmimo aplinką, įskaitant visapusiškesnio valdymo užtikrinimą ir psichinių modelių tobulinimą, visame pasaulyje gali būti užstrigimų, todėl būtų užtikrinta daug aukštesnė žmogaus gerovė “. nesusijęs su skirtingu viruso poveikiu ir laikydamasis bandos strategijos (sekti vadovu) kuriant politiką. Gerinant sprendimų priėmimo aplinką, įskaitant visapusiškesnio valdymo užtikrinimą ir psichinių modelių tobulinimą, visame pasaulyje gali būti užstrigimų, todėl būtų užtikrinta daug aukštesnė žmogaus gerovė “. nesusijęs su skirtingu viruso poveikiu ir laikydamasis bandos strategijos (sekti vadovu) kuriant politiką. Gerinant sprendimų priėmimo aplinką, įskaitant visapusiškesnio valdymo užtikrinimą ir psichinių modelių tobulinimą, visame pasaulyje gali būti užstrigimų, todėl būtų užtikrinta daug aukštesnė žmogaus gerovė “.

14. Levano Djaparidze ir Federico Loiso „ SARS-CoV-2 bangos Europoje: 2 sluoksnių SEIRS modelio sprendimas “. „MedRxiv“ išankstinė spauda, ​​2020 m. Spalio 23 d. : 2020 m. Gruodžio 28 d .; Paryžius: 2021 m. Sausio 14 d .; Londonas: 2021 m. Sausio 22 d.). Mes taip pat modeliavome, kaip vidutiniai izoliacijos lygiai keičia tikimybę užsikrėsti vienam asmeniui, kuris izoliuojasi kitaip nei vidutiniškai. Tai leido suprasti, kad dėl virusų plitimo žala trečiosioms šalims gali būti apskaičiuota ir teigti, kad asmuo turi teisę vengti izoliacijos epidemijų metu (SARS-CoV-2 ar bet kurios kitos). “

15. „ Ar užrakinimas veikė? Ekonomisto tarpvalstybinis palyginimas “, Christianas Bjørnskovas. CESifo ekonomikos studijos2021 m. Kovo 29 d. „Daugelio Vakarų šalių sustabdymas sukėlė pasaulį sunkiausioje recesijoje nuo Antrojo pasaulinio karo ir sparčiausiai besivystančioje recesijoje, matytoje brandžiose rinkos ekonomikose. Jie taip pat sukėlė pagrindinių teisių nykimą ir valdžių atskyrimą didelėje pasaulio dalyje, nes tiek demokratiniai, tiek autokratiniai režimai piktnaudžiavo savo ekstremaliomis galiomis ir ignoravo konstitucines politikos formavimo ribas (Bjørnskov ir Voigt, 2020). Todėl svarbu įvertinti, ar ir kokiu mastu užrakinimas veikė taip, kaip oficialiai numatyta: slopinti SARS-CoV-2 viruso plitimą ir užkirsti kelią su juo susijusioms mirtims. Lyginant savaitinį mirtingumą 24 Europos šalyse, šio straipsnio išvados rodo, kad griežtesnė užrakto politika nebuvo susijusi su mažesniu mirtingumu.

16. “ Keturi stilizuoti faktai apie COVID-19 “( alt-link) Andrew Atkeson, Karen Kopecky ir Tao Zha. NBER darbo dokumentas 27719, 2020 m. Rugpjūtis. „Vienas iš pagrindinių politikos klausimų, susijusių su COVID-19 pandemija, yra klausimas, kokias ne farmacines intervencijas vyriausybės gali naudoti norėdami paveikti ligos perdavimą. Mūsų sugebėjimas empiriškai nustatyti, kurie NPI daro įtaką ligos perdavimui, priklauso nuo to, ar bus pakankamai nepriklausomų NPI ir ligos perdavimo skirtumų įvairiose vietose, taip pat turėsime patikimas procedūras, skirtas kontroliuoti kitus pastebėtus ir nepastebėtus veiksnius, kurie gali turėti įtakos ligos perdavimui. Faktai, kuriuos dokumentuojame šiame dokumente, kelia abejonių šia prielaida ... Esamoje literatūroje padaryta išvada, kad NNP politika ir socialinis atsiribojimas buvo būtini norint sumažinti COVID-19 plitimą ir mirčių dėl šios mirtinos pandemijos skaičių. Šiame darbe nustatyti stilizuoti faktai ginčija šią išvadą “.

17. „ Kaip Baltarusijoje mirčių skaičius yra vienas mažiausių Europoje? “Autorius Kata Karáth. „British Medical Journal“, 2020 m. Rugsėjo 15 d. „Baltoji Baltarusijos vyriausybė tebėra nepaliesta kovos-19. Nuo 1994 m. Valdžioje esantis prezidentas Aleksandras Lukašenka kategoriškai neigė pandemijos rimtumą, atsisakydamas įvesti uždarymą, uždaryti mokyklas ar atšaukti masinius renginius, tokius kaip Baltarusijos futbolo lyga ar Pergalės dienos paradas. Vis dėlto šalies mirtingumas yra vienas mažiausių Europoje - šiek tiek daugiau nei 700 iš 9,5 milijono gyventojų ir patvirtinta daugiau nei 73 000 atvejų “.

18. „ Gyvenimo su vaikais ir COVID-19 rezultatų sąsaja:„ OpenSAFELY “kohortos tyrimas, kuriame dalyvavo 12 milijonų suaugusiųjų Anglijoje“Harriet Forbes, Caroline E Morton, Seb Bacon ir kt., MedRxiv, 2020 m. Lapkričio 2 d.„ Tarp 9 157 814 suaugusiųjų ≤65 metų, gyvenimas su 0–11 metų vaikais nebuvo susijęs su padidėjusia užregistruotų SARS-CoV- 2 infekcija, su COVID-19 susijusios ligoninės ar ICU priėmimas, tačiau tai buvo susijusi su sumažėjusia COVID-19 mirties rizika (HR 0,75, 95% PI 0,62–0,92). Gyvenimas su 12-18 metų vaikais buvo susijęs su šiek tiek padidėjusia užregistruotos SARS-CoV-2 infekcijos rizika (HR 1,08, 95% PI 1,03-1,13), tačiau nebuvo susijęs su kitais COVID-19 rezultatais. Gyvenimas su bet kokio amžiaus vaikais taip pat buvo susijęs su mažesne rizika mirti dėl ne COVID-19 priežasčių. Tarp 2 567 671 suaugusiųjų, vyresnių nei 65 metų, nebuvo ryšio tarp gyvenimo su vaikais ir rezultatų, susijusių su SARS-CoV-2. Mes nepastebėjome jokių nuoseklių rizikos pokyčių uždarius mokyklą “.

19. „ Tiriant tarpvalstybinį koronavirusų mirtingumą„Trevoras Nellas, Ianas McGorianas, Nickas Hudsonas. Pandata, 2020 m. Liepos 7 d. „Kiekvienai šaliai, pateiktai kaip pavyzdys, paprastai palyginus poromis ir pateikus paaiškinimą apie vieną priežastį, yra daugybė šalių, kurios nesilaiko lūkesčių. Mes nusprendėme modeliuoti ligą, tikėdamiesi nesėkmės. Renkantis kintamuosius iš pat pradžių buvo akivaizdu, kad realiame pasaulyje bus prieštaringų rezultatų. Tačiau buvo tam tikrų kintamųjų, kurie pasirodė esą patikimi žymekliai, nes jie pasirodė daugelyje žiniasklaidos priemonių ir iš anksto spausdintų dokumentų. Tarp jų buvo amžius, gretutinių ligų paplitimas ir, atrodo, nedidelis gyventojų mirtingumo lygis skurdesnėse nei turtingesnėse šalyse. Net blogiausias besivystančių šalių - pusiaujo Lotynų Amerikos šalių sankaba - bendras gyventojų mirtingumas buvo mažesnis nei išsivysčiusių šalių. Todėl mūsų tikslas nebuvo sukurti galutinį atsakymą, o ieškoti bendrų priežasčių kintamųjų, kurie šiek tiek padėtų paaiškinti ir paskatinti diskusiją. Šioje teorijoje yra keletas akivaizdžių neįprastų dalykų, iš kurių svarbiausia yra Japonija. Mes išbandome ir norime populiarių nuostatų, kad uždarymas su tuo susijusiu socialiniu atsiribojimu ir įvairiomis kitomis NPI suteikia apsaugą “.

20. „ Covid-19 mirtingumas: tautų, turinčių ribotas prisitaikymo maržas, pažeidžiamumas“Autoriai Quentin De Larochelambert, Andy Marc, Juliana Antero, Eric Le Bourg ir Jean-François Toussaint. Visuomenės sveikatos pasieniai, 2020 m. Lapkričio 19 d. „Didesnis Covid mirštamumas pastebimas [25/65 °] platumos ir [−35 / −125 °] ilgumos diapazonuose. Nacionaliniai kriterijai, labiausiai susiję su mirtimi, yra gyvenimo trukmė ir jos sulėtėjimas, visuomenės sveikatos kontekstas (medžiagų apykaitos ir neužkrečiamųjų ligų (NCD) našta ir infekcinių ligų paplitimas), ekonomika (nacionalinio augimo augimas, finansinė parama) ir aplinka (temperatūra , ultravioletinis indeksas). Panašu, kad kovos su pandemija priemonių, įskaitant užrakinimą, griežtumas nebuvo susijęs su mirtingumo rodikliu. Šalys, kurios jau išgyveno sąstingį ar gyvenimo trukmės regresiją, turinčios aukštas pajamas ir NCD, turėjo didžiausią kainą. Šios naštos nepalengvino griežtesni visuomenės sprendimai. Būdingi veiksniai nulėmė Covid-19 mirtingumą: jų supratimas gali pagerinti prevencijos strategijas, didinant gyventojų atsparumą per geresnį fizinį pasirengimą ir imunitetą “.

21. Adomo McCanno „ Valstybės, turinčios mažiausiai koronaviruso apribojimų “. „WalletHub“, 2020 m. Spalio 6 d. Šiame tyrime vertinami ir rangai suskirstomi pagal valstijas. Rezultatai pateikiami atsižvelgiant į mirtį vienam gyventojui ir nedarbą. Grafika neparodo jokio griežto ryšio, nes jis susijęs su mirčių skaičiumi, tačiau randa aiškų ryšį tarp griežtumo ir nedarbo.

22. Taivano paslaptis : Amelijos Janaskie komentaras apie Taivano ir Naujosios Zelandijos Lancet tyrimą . Amerikos ekonominių tyrimų institutas, 2020 m. Lapkričio 2 d. „Taivano atvejis atskleidžia kažką nepaprasto reaguojant į pandemiją. Kiek visuomenės sveikatos priežiūros institucijos įsivaizduoja, kad politika ir reakcijos gali paveikti ar net kontroliuoti naujo viruso trajektoriją, dabartinė ir ankstesnė koronaviruso patirtis rodo kitokį dalyką. Naujo viruso sunkumas gali būti labiau susijęs su endogeniniais populiacijos veiksniais, o ne su politine reakcija. Pasak užrakto pasakojimo, Taivanas beveik viską padarė „neteisingai“, bet sukūrė tai, kas iš tikrųjų gali būti geriausi rezultatai visuomenės sveikatos požiūriu bet kurioje pasaulio šalyje “.

23. „ Bet kokios COVID19 epidemijos trajektorijos numatymas iš geriausios tiesiosios linijos“Michael Levitt, Andrea Scaiewicz, Francesco Zonta. „MedRxiv“, „Pre-print“, 2020 m. Birželio 30 d. „Palyginus vietas, kuriose mirė daugiau kaip 50 žmonių, visi protrūkiai turi bendrą bruožą: H (t), apibrėžtas kaip loge (X (t) / X (t-1)), tiesiškai mažėja rąstų skalė, kur X (t) yra bendras atvejų ar mirčių skaičius dieną, t (loge naudojame ln). Nuolydžiai žemyn skiriasi maždaug tris kartus, kai laiko konstantos (1 / nuolydis) yra nuo 1 iki 3 savaičių; tai rodo, kad gali būti įmanoma numatyti, kada baigsis protrūkis. Ar įmanoma neperžengti to ir anksti numatyti rezultatą pagal galimą patvirtintų atvejų ar mirčių plokščiakalnių skaičių? Mes patikriname šią hipotezę parodydami, kad bet kurio protrūkio atvejų ar mirčių trajektorija gali būti paversta tiesia linija. Y (t) ≡ − ln (ln (N / X (t)), yra tiesios linijos teisingai plokščiakalnio vertei N, kuri nustatoma nauju metodu - „Best-Line Fitting“ (BLF). BLF apima tiesės palengvinimo ekstrapoliaciją, reikalingą prognozavimui; tai aklinai greita ir galima optimizuoti. Mes pastebime, kad kai kuriose vietose visą trajektoriją galima numatyti anksti, o kitoms reikia ilgesnės sekti šia paprasta funkcine forma “.

24. „ Vyriausybės įpareigoti uždarymai nesumažina Covid-19 mirčių: pasekmės vertinant griežtą Naujosios Zelandijos atsaką“John Gibson. Naujosios Zelandijos ekonomikos dokumentai, 2020 m. Rugpjūčio 25 d. „Naujosios Zelandijos politinė reakcija į koronavirusą buvo griežčiausia pasaulyje per 4 lygio užrakinimą. Pagal iždo skaičiavimus, pereinant prie 4 lygio, o ne išlaikant 2 lygį, buvo prarasta iki 10 milijardų dolerių produkcijos (~ 3,3% BVP). Kad užrakinimas būtų optimalus, norint kompensuoti šį produkcijos praradimą, reikia didelės naudos sveikatai. Prognozuojama mirtis pagal epidemiologinius modelius nėra tinkama priešinga aplinkybė dėl blogo identifikavimo. Vietoj to, aš naudoju empirinius duomenis, pagrįstus JAV apskričių skirtumais, kurių daugiau nei penktadalis turėjo socialinį atsiribojimą, o ne blokavimą. Politiniai užrakinimo veiksniai pateikia asmens tapatybę. Užrakinimas nesumažina Covid-19 mirčių. Šis modelis matomas kiekvieną dieną, kai Naujojoje Zelandijoje buvo priimti sprendimai užrakinti.

25. Surjit S Bhalla, Tarptautinio valiutos fondo Indijos vykdomasis direktorius, „ Locklocks and Closures vs COVID - 19: COVID Wins “. „Pirmą kartą žmonijos istorijoje blokavimai buvo naudojami kaip strategija kovai su virusu. Nors iki šiol įprasta išmintis buvo ta, kad užrakinimas buvo sėkmingas (nuo lengvo iki įspūdingo), mes randame ne vieną įrodymą, patvirtinantį šį teiginį “.

26. Vincent Chin, John PA Ioannidis, Martin A. Tanner, Sally Cripps, MedXriv, 2020 m. Liepos 22 d. „ Ne farmacinių intervencijų poveikis COVID-19: trijų modelių pasaka “. „Išvados apie NPI poveikį yra nėra tvirtas ir labai jautrus modelio specifikacijoms. Teigiami užrakinimo pranašumai atrodo labai perdėti “.

27. „ Privalomo buvimo namuose ir verslo uždarymo poveikio COVID plitimui vertinimas-19“Autoriai Eranas Bendavidas, Christopheris Oh, Jay Bhattacharya, Johnas PA Ioannidisas. Europos žurnalas „Clinical Investigation“, 2021 m. Sausio 5 d. „Bet kokių NPI įgyvendinimas buvo susijęs su reikšmingu atvejo augimo sumažėjimu 9 iš 10 tyrimo šalių, įskaitant Pietų Korėją ir Švediją, kurios įgyvendino tik lrNPI (Ispanija turėjo nereikšmingą poveikį). Atėmus epidemijos ir lrNPI padarinius, neaptinkame aiškaus, reikšmingo teigiamo mrNPI poveikio atvejų augimui bet kurioje šalyje. Pvz., Prancūzijoje mrNPI poveikis buvo + 7% (95CI ‐5% ‐19%), palyginti su Švedija, ir + 13% (‐12% ‐38%), palyginti su Pietų Korėja (teigiamas reiškia užkrėtimą ). 95% pasikliautinasis intervalas neįtraukė 30% sumažėjimo visų 16 palyginimų ir 15% sumažėjimo per 11/16 palyginimus. "

28. „ Užrakinimo poveikis„ Sars-CoV-2 “perdavimui - Šiaurės Jutlandijos įrodymai“Autoriai Kasperas Planeta Keppas ir Christianas Bjørnskovas. „MedXriv“, sausio 4 d., / 2021 .”Tikslus blokavimo ir kitų NPI poveikis „Sars-CoV-2“ perdavimui išlieka diskusijų dalykas, nes ankstyvieji modeliai darė prielaidą, kad 100 proc. daugumai realių epidemiologinių duomenų priklauso didžiuliai kintantys kintamieji. Čia analizuojame unikalų atvejo kontroliuojamą epidemiologinį duomenų rinkinį, atsirandantį dėl selektyvaus Šiaurės Danijos dalių, bet ne kitų, užblokavimo dėl su audinėmis susijusių mutacijų plitimo 2020 m. Lapkričio mėn. Mūsų analizė rodo, kad nors infekcijos lygis sumažėjo, jie tai padarė, kol uždarymas nebuvo veiksmingas, o infekcijų skaičius sumažėjo ir kaimyninėse savivaldybėse be įgaliojimų. Tiesioginis išsiliejimas į kaimynines savivaldybes ar tuo pačiu metu vykstantys masiniai bandymai to nepaaiškina. Vietoj to, infekcijos kišenių kontrolė, galbūt kartu su savanorišku socialiniu elgesiu, akivaizdžiai buvo veiksminga prieš suteikiant įgaliojimus, paaiškindama, kodėl infekcija sumažėjo prieš ir įgaliotose bei neprivalomose srityse. Duomenys rodo, kad veiksminga infekcijų priežiūra ir savanoriškas reikalavimų laikymasis nereikalauja visiško sustabdymo, bent jau tam tikromis aplinkybėmis “.

29. „ Pirmoji literatūros apžvalga: uždarymai turėjo tik nedidelį poveikį COVID-19Jonas Herby, SSRN, 2021 m. Sausio 6 d. Pavasarį bendrą socialinę reakciją į COVID-19 pandemiją sudarė savanoriškų ir vyriausybės nurodytų elgesio pokyčių derinys. Savanoriški elgesio pokyčiai įvyko remiantis informacija, tokia kaip užkrėstų žmonių skaičius, COVID-19 mirčių skaičius ir signalo reikšmė, susijusi su oficialiu užraktu kartu su raginimais gyventojams pakeisti savo elgesį. Privalomi elgesio pokyčiai įvyko uždraudus tam tikrą veiklą, kuri laikoma nebūtina. Tyrimai, išskiriantys abu elgesio pokyčių tipus, rodo, kad vidutiniškai Privalomi elgesio pokyčiai sudaro tik 9% (mediana: 0%) viso pandemijos augimo, atsirandančio dėl elgesio pokyčių, poveikio. Likę 91% (mediana: 100%) efekto atsirado dėl savanoriško elgesio pokyčių. Tai atmeta komendanto valandos ir veido kaukių, kurios nebuvo naudojamos visose šalyse, poveikį “.

30. Kristian Soltesz, Fredrik Gustafsson, Toomas Timpka, Joakim Jaldén, Carl Jidling, Albin Heimerson, Thomas B. Schön, Armin Spreco, Joakim Ekberg, Örjan Dahlström, Fredrik Bagge Carlson, Anna „ Intervencijų poveikis COVID-19 “. Jöud & Bo Bernhardsson. Gamta, 202 m. Gruodžio 23 d. „Flaxman ir kt. ėmėsi iššūkio įvertinti penkių kategorijų ne farmacinės intervencijos (NPI) veiksmingumą - skatino socialinį atsiribojimą, savarankišką izoliaciją, mokyklų uždarymą, uždraustus viešus renginius ir visišką užrakinimą - dėl sunkaus ūminio respiracinio sindromo koronaviruso 2 (SARS) plitimo. -CoV-2). Remdamiesi mirtingumo duomenimis, surinktais nuo 2020 m. Sausio iki gegužės pradžios, jie padarė išvadą, kad tik viena iš jų, užrakinimas, buvo veiksminga 10 iš 11 tirtų Europos šalių. Tačiau čia mes naudojame modelius su originaliu modelio kodu, kad pasiūlytume, jog Flaxman ir kt. atsižvelgiant į atskirų NPI veiksmingumą, nėra pagrįsta. Nors svarstyti NPI neginčijamai prisidėjo prie viruso plitimo mažinimo,

31. „ Buvimo namuose politika yra išimtinių klaidų atvejis: internetinis ekologinis tyrimas, “Autoriai RF Savaris, G. Pumi, J. Dalzochio ir R. Kunst. Gamta, 2021 m. Kovo 5 d. „Neseniai atliktas matematinis modelis parodė, kad buvimas namuose nebuvo pagrindinis vaidmuo mažinant COVID-19 perdavimą. Antroji atvejų banga regionuose, kurie buvo laikomi kontroliuojamais COVID-19, gali kelti tam tikrą susirūpinimą. Mūsų tikslas buvo įvertinti ryšį tarp buvimo namuose (%) ir mirčių dėl COVID-19 sumažėjimo / padidėjimo keliuose pasaulio regionuose ... Iš anksto apdorojus duomenis, buvo įtraukti 87 regionai visame pasaulyje, gaunant 3741 linijinės regresijos analizės porinius palyginimus. Tik 63 (1,6%) palyginimai buvo reikšmingi. Savo rezultatais mes negalėjome paaiškinti, ar COVID-19 mirtingumas sumažėja, likus namuose ~ 98% palyginimų po 9–34 epidemiologinių savaičių… Mes negalėjome paaiškinti mirties / milijono skirtumų skirtinguose pasaulio regionuose socialine izoliacija, kuri čia analizuojama kaip likimo namuose skirtumai, palyginti su pradine padėtimi. Viduje konors ribojantys ir pasauliniai palyginimai, tik 3% ir 1,6% palyginimų buvo atitinkamai reikšmingai skirtingi “.

32. „ Prieglobsčio vietoje politikos poveikio COVID-19 pandemijos metu įvertinimasChristopher R. Berry, Anthony Fowler, Tamara Glazer, Samantha Handel-Meyer ir Alec MacMillen, JAV Nacionalinės mokslo akademijos darbai, 2021 m. Balandžio 13 d. „Mes tiriame sveikatos, elgesio ir viena iš politiškai prieštaringiausių politikų pastarojo meto atmintyje - užsakymai „prieglauda vietoje“ per pandemiją COVID-19. Ankstesni tyrimai tvirtino, kad pastogės vietoje užsakymai išgelbėjo tūkstančius gyvybių, tačiau mes iš naujo įvertiname šias analizes ir parodome, kad jie nėra patikimi. Mes pastebėjome, kad užsakymai „prieglauda“ neturėjo pastebimos naudos sveikatai, tik nedidelis poveikis elgesiui ir nedidelis, bet neigiamas poveikis ekonomikai. Kad būtų aišku, mūsų tyrimas neturėtų būti aiškinamas kaip įrodymas, kad socialinis distancinis elgesys nėra veiksmingas.

33. „ Remiantis JK COVID ‐ 19 mirtinų infekcijų trajektorijomis iš kasdienio mirtingumo duomenų: ar infekcijos jau mažėjo prieš JK užrakinimą?Simono Woodo. „Biometic Practice“, 2021 m. Kovo 30 d. „Rezultatai rodo, kad, nesant tvirtų prielaidų, šiuo metu patikimiausi atvirai prieinami duomenys tvirtai rodo, kad infekcijų mažėjimas Jungtinėje Karalystėje prasidėjo iki pirmojo visiško užrakinimo, o tai rodo, kad Prieš sustabdymą galėjusių priemonių pakaktų epidemijai suvaldyti ir kad bendruomenės infekcijos, skirtingai nuo mirčių, greičiausiai buvo žemos, dar gerokai prieš palengvinant pirmąją uždarymą. Toks scenarijus atitiktų infekcijos pobūdį Švedijoje, kuri mirtinų infekcijų mažėjimą pradėjo netrukus po Jungtinės Karalystės, tačiau tai padarė remdamasi priemonėmis, kurių visiškai nesutriko. “

34. „ COVID-19 uždarymo politika: tarpdisciplininė apžvalga“, - Oliveris Robinsonas, SSRN (peržiūrimas) 2020 m. Vasario 21 d. Užrakinimas yra susijęs su sumažėjusiu mirtingumu atliekant epidemiologinio modeliavimo tyrimus, bet ne su tyrimais, pagrįstais empiriniais Covid-19 pandemijos duomenimis. Psichologiniai tyrimai patvirtina teiginį, kad ilgas užrakinimas gali sustiprinti tokius streso veiksnius kaip socialinė izoliacija ir nedarbas, kurie, kaip įrodyta, stipriai prognozuoja susirgimą, patekus į kvėpavimo takų virusą. Tyrimai ekonominiu analizės lygiu rodo galimybę, kad mirtys, susijusios su ekonomine žala ar nepakankamu kitų sveikatos problemų finansavimu, gali nusverti mirtis, kurias išgelbėjo užrakinimas, ir kad labai didelės finansinės uždarymo išlaidos gali turėti neigiamos įtakos bendrai gyventojų sveikatai, nes sumažėja išteklių kitoms sąlygoms gydyti. Etikos tyrimai, susiję su užraktais, rodo vertybių neišvengiamumą subalansuojant įvairių rūšių žalą ir naudą, nei sukelia blokavimas. “

35. „ Covid Lockdown Cost / Benefits: kritinis literatūros vertinimas“Autorius Douglasas W. Allenas. Darbo dokumentas, Simono Fraserio universitetas, 2021 m. Balandis. „Ištyrus daugiau nei 80 Covid-19 tyrimų, paaiškėjo, kad daugelis rėmėsi klaidingomis prielaidomis, kurios buvo linkusios pervertinti naudą ir nepakankamai įvertinti užrakinimo išlaidas. Todėl daugumoje ankstyvųjų sąnaudų ir naudos tyrimų padaryta išvada, kurią vėliau paneigė duomenys ir dėl kurių jų sąnaudų ir naudos išvados buvo neteisingos. Per pastaruosius šešis mėnesius atlikti tyrimai parodė, kad blokavimas geriausiu atveju turėjo nežymų poveikį Covid-19 mirčių skaičiui. Apskritai, užrakinimo neveiksmingumas kyla dėl savanoriško elgesio pokyčių. Užrakinimo jurisdikcijos negalėjo užkirsti kelio nesilaikymui, o neužrakinimo jurisdikcijoms buvo naudingi savanoriški elgesio pokyčiai, imituojantys blokavimus. Ribotas uždarymų efektyvumas paaiškina, kodėl po vienerių metų besąlyginė sukaupta mirtis vienam milijonui ir kasdienės mirties atvejų skaičius vienam milijonui nėra neigiamai koreliuojama su užrakinimo stiprumu visose šalyse. Naudojant profesoriaus Bryano Caplano pasiūlytą sąnaudų ir naudos metodą ir naudojant dvi kraštutines užrakto efektyvumo prielaidas, Kanados užrakto sąnaudų ir naudos santykis, atsižvelgiant į sutaupytus gyvenimo metus, yra tarp 3,6–282. Tai yra, gali būti, kad uždarymas sumažės kaip viena didžiausių taikos meto politikos nesėkmių Kanados istorijoje “. Naudojant profesoriaus Bryano Caplano pasiūlytą sąnaudų ir naudos metodą ir naudojant dvi kraštutines užrakto efektyvumo prielaidas, Kanados užrakto sąnaudų ir naudos santykis, atsižvelgiant į sutaupytus gyvenimo metus, yra tarp 3,6–282. Tai yra, gali būti, kad uždarymas sumažės kaip viena didžiausių taikos meto politikos nesėkmių Kanados istorijoje “. Naudojant profesoriaus Bryano Caplano pasiūlytą sąnaudų ir naudos metodą ir naudojant dvi kraštutines užrakto efektyvumo prielaidas, Kanados užrakto sąnaudų ir naudos santykis, atsižvelgiant į sutaupytus gyvenimo metus, yra tarp 3,6–282. Tai yra, gali būti, kad uždarymas sumažės kaip viena didžiausių taikos meto politikos nesėkmių Kanados istorijoje “.
Goggle vertimas
https://www.aier.org/article/lockdowns-do-not-control-the-coronavirus-the-evidence/
Melo Detektorius reshared this.

„Pfizer“ vakcina skiepyti ir 12–16 m. paauglius, negali būti jokio mokslo

!Melo Detektorius
Antraštė Infektologas apie paauglių skiepijimą nuo COVID-19: reikia greito ir ryžtingo sprendimo, negali būti jokių abejonių
Beveik kiekviena idėja yra klaidinga. Tai reiškia, kad kiekviena idėja, galinti pakenkti tūkstančiams vaikų turi būti kiek įmanoma stipriai abejojama, bei svarstomi visi variantai kas gali nutikti ne taip. dar tai vadinama mokslu.
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Pamačiau postą, kuriame mūsų pasididžiavimas, europarlamentarė drapstė purvais vokiečių europarlamentarą Bernhard Zimniok, mūsų maršą, bei prezidentą.
https://www.facebook.com/rasa.jukneviciene/posts/5555958004477907
Parašiau komentarą maždaug tokį.
Jūsų žinios apie tikrą padėtį Rusijoje yra neatleistinai prastos. Daugiau nebūkite neišmanėle, nedarykite Lietuvai gėdos. Pažiūrėkite tikro eksperto analizę.

Jos atsakymas?
Patrynė komentarą ir mane užblokavo :-(
Melo Detektorius reshared this.

CSA Transportation Atlanta

Trucking logistics and shipping company

Address:
452 Plaza Dr Suite B
Atlanta GA 30349

Phone:
678-245-6768

Website:
https://www.csatransportation.com

Lietuvos problemų šaknys

Supratau kokia yra pagrindinė Lietuvos problemų priežastis.
Seimo narė Ingrida Šimonytė

Yra tuo pat metu ir Ministrė Pirmininkė

Pati įstatymus leidžia, pati ir vykdo. Prezidento galios yra labai ribotos. Nieko keisto, kad leidžia sau atvirai tyčiotis iš liaudies. Įtariu Lietuva yra vienintelė šalis pasaulyje su tokia politine sistema.
This entry was edited (1 year ago)
Mikas Sakalauskas reshared this.
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Pinigų žaidimo šalutinis poveikis. Problemas reikia spręsti o ne kaltinti pinigų sukeltas problemas ir žmones:) https://videos.trom.tf/videos/watch/0320dc4c-5321-4f0c-ab42-14f0a5d899a8
Na ir kaip sekasi stabdyti pinigų žaidimą?
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Kol kas gerai asmeniškai tai esu labai patenkintas, nesitikiu didelių pasikeitimų per savo gyvenimą, kaip dokumentinis "Money Masters" parodo, kad zmones naudoja mirusių žmonių idėjas . O kaip sekasi stabdyti, lietuvos problemas?
Kaip man sekasi ankstoka vertinti, bet po 10 metų turėtų matytis rezultatai. Kada pinigų naikintojai parodys rezultatus?
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Manau yra puikus rezultatai- bus daugiau atsiranda žmonių kurie supranta kas sukelia dauguma problemų. Ir tai nėra pinigai o prekyba. Vis daugiau atsiranda naujų trade-free produktų ir žmonės bando naujas trade-free idėjas. Zeitgeist ir vnp yra pinigų naikintojai. Socializmas ir kapitalizmas irgi atrodė kaip gera idėja bet laikas parodo. Tiesiog reikia naujos valdymo sistemos nes šitą griūva. O kaip bus tai tik laikas parodys. Kad žmonės bausi ir kita padidinusi kuris baigė kapitalizmo mokykla - nemanau kad kas keisis. Tromsite tai mokomoji informacija o ne baudžiamasis kodeksas. Mokslas keičia mūsų valdymo sistema laiką nuo laiko , o ne žmonių baudimas ir padidinimas to pačio tik su kita pavarde...
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Paimkime tokia ideja- jeigu būtum išrinktas meru ir tau būtų duota tik vieną galimybė ir turėtum daryti(valdyti) gerus darbus kad tau žmonės DONUOTU! o ne būtų prievarta renkami ar baudziami- įdomu ar ten norinčių daug būtų :)))) jei nesurinktum tu milijonų atgal ne prievarta- tai galėtum eiti į jfc kepti kotletus ir galvoti - ką aš čia bloga padariau ir kaip tai ištaisyti :))
This entry was edited (1 year ago)
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Jeigu parašytum tai pavyzdys kaip pinigų žaidimas sukelia tokias problemas ir verčia žmones taip elgtis, būtų naudingesnė informacija;)
This entry was edited (1 year ago)

!Melo Detektorius
parsidavę psichoterapeutai. Šitos sapalionės prieštarauja patiems esminiams psichoterapijos principams - surasti užslėptas žmogaus psichikos problemas ir padėti jas pereiti. Iš jų licenzijas reikia atimti.
Melo Detektorius reshared this.

nauja versija - Friendica 'Siberian Iris' 2021.04

Pagaliau suinstaliuotas ilgai lauktas atnaujinimas. Prieš tai buvusioje versijoje, belopant galimas saugumo spragas, buvo stipriai apribotos nuorodų apipavidalinimo galimybės. Pagaliau pavyko padaryti, kad veiktų daugmaž kaip turėtų. :-D
Daugiau detalių yra čia

Friendica 2021.04 Released – friendica


!Melo Detektorius
Melo Detektorius reshared this.

Lietuvos problemų šaknys

!Melo Detektorius
Supratau kokia yra pagrindinė Lietuvos problemų priežastis.
Seimo narė Ingrida Šimonytė

Yra tuo pat metu ir Ministrė Pirmininkė

Pati įstatymus leidžia, pati ir vykdo. Prezidento galios yra labai ribotos. Nieko keisto, kad leidžia sau atvirai tyčiotis iš liaudies. Įtariu Lietuva yra vienintelė šalis pasaulyje su tokia politine sistema.
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Mokslas rodo, kad vakcinos gali padaryti patogenus labiau mirtinus. Pats svarbiausias plandemijos video. Paviešinta baisiausia tiesa apie vakcinas. Nesvarbu skiepijotės dar skiepysitės ar niekada, tikrai privalote pažiūrėti.
Melo Detektorius reshared this.

Bevielių technologijų poveikio gyviems organizmams ir aplinkai moksliniai tyrimai

!Melo Detektorius

Na štai ir atsirado trūkstama puzlės detalė. Dabar jau oficialiai galima vadinti WHO, ICNIRP, SCHEER sąmokslu. O Lietuvos SAM (ypač sveikatos apsaugos viceministrą Algirdą Šešelgį), Universitetus, bei Facebook faktų tikrintojus (15min ir Delfi) bendrasąmokslininkais. Vienas dalykas yra teigti, kad šimtai eksperimentų su gyvūnais, įrodančių mikrobangų pavojų gyviems organizmams, neigimas, teigiant kad tai nebūtinai tinka žmonėms. Kitas dalykas nuo 2012 išslaptintas CŽV dokumentas, kuriame yra tą patį patvirtinantys eksperimentai su žmonėmis. Jeigu tai nėra sąmoningas informacijos slėpimas nuo visuomenės, tai tikrai yra nusikalstamas aplaidumas.

https://www.cia.gov/readingroom/docs/CIA-RDP88B01125R000300120005-6.pdf

TRANSLATIONS ON USSR SCIENCE AND TECHNOLOGY BIOMEDICAL SCIENCES (GUO 28/77) EFFECTS OF NONIONIZING ELECTROMAGNETIC RADIATION | CIA FOIA (foia.cia.gov)

Melo Detektorius reshared this.

Tyrimas - Vakcinuoti vaikai yra žymiai labiau ligoti nei nevakcinuoti

!Melo Detektorius
Amerikiečių klinikoje atliktas tyrimas
Melo Detektorius reshared this.


Kada baigsis "faktų tikrintojų" savivalė?

Šiandien vėl pasižymėjo 15 min.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-samokslo-teoriju-skleidima-isitraukes-lietuvos-portalas-platina-melagiena-apie-izraelyje-nuo-vakcinu-soktelejusi-mirtinguma-56-1465334
Dezinformacija, platinama portalo publikacijoje, skelbia, kad „Izraelio sveikatos ministerijos analizės duomenimis, per pastarąjį penkių savaičių skiepijimo laikotarpį nuo „Pfizer“/„BioNTech“ vakcinos mirė apie 40 kartų daugiau (pagyvenusių) žmonių, nei būtų mirę nuo pačios ligos, ir 260 kartų daugiau jaunų žmonių, nei būtų mirę nuo viruso“.

Hipotetiniais skaičiavimais užsiimti beprasmiška, bei pats straipsnis jau nebepasiekiamas, bet pažiūrėkite į sunkių atvejų grafiką ir darykite išvadas patys (gruodžio 18-ą buvo pradėta masinė Izraelio vakcinacija)

Toliau ištisinė demagogija - autoriteto ir asmeniškumų argumentai. Beje aš irgi esu inžinierius, ne medikas, bet esu priverstas knistis medicininėje informacijoje. Pirmiausia tai parodo iki kokio lygio medicina nusirito kai tikrai mokslinę medicininių faktų analize galima sužinoti tik iš inžinierių, nes medikai arba nupirkti arba bijo darbus prarasti. Be to, gerbiama Margarita Vorobjovaite, aš jums norėčiau pranešti, kad jūs mane asmeniškai įžeidėte, nes savo straipsnyje darote prilaidą kad zoologai bei inžinieriai yra neva trečios rūšies žmonės arba bukesni už medikus. Bet, kadangi apie tai užėjo kalba, tai ką bendro su medicinos mokslu turi studijavusi Vilniaus dailės akademijoje Margarita Vorobjovaitė?
Remiantis Pasaulio banko teikiamais duomenimis, metinis mirtingumas Izraelyje siekia 0,5 proc. Santykinai, penkių savaičių laikotarpio mirčių skaičius siekia 0,048 proc.
Čia jau logikos aukštasis pilotažas. O kas pridės dėl kitų priežasčių mirusius? Ir įdomu kas būtų jei Margarita Vorobjovaitė skirtų savo namų šildymui žiemą tiek pat pinigų kiek vasarą?
Nematau reikalo dabar veltis į diskusiją apie kitas vakcinas, bet teiginys
Vakcina negali susargdinti
yra nieko kito kaip melas. Gydymu to tikrai nepavadinsi:

Bet tikras šedevras yra čia:
Patikrinta vakcina Respublika.lt publikacijoje nurodoma, kad Izraelio piliečiams nerekomenduojama skiepytis vakcina, kuri vadinama „eksperimentine“.
Jos pačio patektoje nuorodoje https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/pfizer-biontech-covid-19-vaccine
parašyta:
emergency use authorization for a vaccine
Kas reiškia:
skubios vakcinos naudojimo leidimas
Tai reiškia, kad dėl susidariusios skubios situacijos vakcinos nauda lyg ir didesne nei galima žala. Bet tai jokiu būdu nereiškia kad
vakcina jau yra praėjusi eksperimentinę stadiją ir yra pripažinta saugia.
O įvairios reguliavimo ir vyriausybinės institucijos bei daugybė mokslininkų kaip tik išreiškė labai rimtas abejones dėl šių vakcinų saugumo ir veiksmingumo. O gamintojai iki šiol taip ir nepateikė nepriklausomiems ekspertams pilnos tyrimo informacijos, kad ją galima būtų patikrinti. Naujos vakcinos turi būti testuojamos bent jau 10 metų. Kadangi mRNA vakcinos dar niekada nebuvo naudotos žmonėms, tai turi būti testuojamos keletą dešimtmečių. Kadangi bandymuose su gyvūnais buvo vaisingumo problemų, tai turi būti testuojamos keletą žmonijos kartų. Iš to kas paminėta galima drąsiai teigti, kad tai ką daro Margarita Vorobjovaitė, vadovaujama nusikalstamos Feisbuko, 15 min, Delfi grupuotės yra melaginga propaganda ir nusikalstama cenzūra.
This entry was edited (1 year ago)

Kaip ilgai dar Lietuva vykdys genocidą?

Oficiali VVKT informacija, (Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-08 08:37:20)


https://www.vvkt.lt/linker.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index2&tmpl_into[1]=middle&tmpl_id[1]=1467

Ar čia nėra tas atvejis kai didžiausi sukčiai yra patys VVKT?
2020 balandžio mėnesį surengta JAV nepriklausomų gydytojų konferencija:
2020 Birželio mėnesį paskelbtas tyrimas:
https://politicofire.com/2020/11/24/peer-reviewed-hydroxychloroquine-study-finds-84-fewer-hospitalizations-among-early-treated-outpatients/

Tas pat tyrimas paskelbtas oficialioje 2020 spalio mėn. JAV medicinos bibliotekoje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587171/


2020 Gruodžio mėn. paskelbtas viename iš garsiausių mokslinių leidinių:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

Pagal šio tyrimo rezultatus pakankamai anksti skyrus gydymą rizikos grupėje esantiems žmonėms 84% tų, kurie būtų patekę į ligoninę, į ją nepatenka, o pasveiksta patys. Tai reiškia, kad su didžiule atsarga, nes ne visi kas patenka į ligoninę miršta, galima teikti, kad iš 3234 numirusių Lietuvoje galima buvo išgelbėti 2717 žmonių.

Vaistus nuo kovido gauna tik tie kam jų iš tiesų reikia, o štai vakcinos yra brukamos visiems. Be jokios abejonės didžiosios farmacijos kompanijos labiau suinteresuotos vakcinomis nei vaistais. Bet VVKT pilnas pavadinimas yra ne Vakcinų Verslo Kontroliuojama Tarnyba, o "Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba. Biudžetinė įstaiga." Bent jau taip parašyta jų tinklapio apačioje.
This entry was edited (1 year ago)
Dar vienas vaistas su labai gerais rezultatais, tik dar mažiau ištirtas https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33065103/
Dar vienas ir dar geriau. Oksfordo universitetas buvo taip šokiruotas 90% veiksmingumo rezultatais, kad paskelbė apie tyrimą jo dar iki galo nepabaigus. Bet ar daugiau kam nors tai rūpi? JAV daktaras Ričardas Barlettas tai skelbia jau nuo liepos mėnesio. Kiek žmonių galima buvo išgelbėti jeigu medicinos pareigūnams iš tiesų rūpėtų žmonių gelbėjimas, bei mokslas? https://www.lrytas.lt/sveikata/ligos-ir-gydymas/2021/02/10/news/astmai-gydyti-naudotas-vaistas-gali-stipriai-palengvinti-covid-19-ligos-eiga-18240308/
This entry was edited (1 year ago)
Linas Butkus reshared this.Tromjaro Updatinosi truputeli i intel 9 10900 ir 64 gb ram.
vidiems trade-free asmenis sitas pc nemokamai

#tromjaro #tardefree #freepc
jeigu žmogus turi smegenis tai nesupisa. Nuo pat įsteigimo buvau LT Qanon grupėje Telegram. Žiūrėjau jų video ir baksnojau į klaidas. Taip užknisau, kad patrynė iš grupės. Vėliau kvietė atgal, bet nėjau, nes čia jau tikrai atvejis kai gaila laiko. Raimondai tu nori, kad žmonės žiūrėtų valandų valandas utopinių idėjų, o pats negali, net poros laidų pažiūrėti. Kaip tu gali konspiracijos teorijų etiketę lipdyti nė vienos laidos nuo pradžių iki galo nepažiūrėjęs?
kiekvienas zmogus turi smegenis ir ne vienas nera nei durnas nei protingas, gali tureti tiks megenu pazeidimus(liga) o kaip supranti pasauli tai negalima vadinti protingu ar be smegenu( paziurek dokumentini the wolfpack) apie 6 vaikus kurie nebuvo isleisti iki pilnametystes is namu ir apie pasauly zino tik is filmu. tarde-free tai era utipija pilna paslaugu ir produktu trade-free. as ziurejau karta ten tu video - tai iskart ziuriu yra ads yra trackertiai is kur gauna pinigu, ir jeigu yra tai sikart as ju nebeziuriu nes ten kalba pinigai ir keksiavimas. thehighwire net nera idetas i tromnews- nes teikia neadekvatcia info. tas pats jeigu idetumeme 15min ar delfi o tromnews :) https://tromnews.com/ mums net reikejo daug kai kuriu saltiniu isjungti nes buvo spaminama apie ta supista covid-19 - juk negalim aptikrinti visu video ar info- tai geriau ismetam viska kad negaist laiko.
paziuresiu kai turtesiu daugiau laiko, pirmo linko puse video praziurejau- nemanau kad dabaigziu nes neadekvati in formacija, o kito 3 valandu video 15 minuciu praziurejau ir prameciau - gal paziuresiu idemiau.

15min tęsia nelegalų žodžio laisvės ribojimą

!Melo Detektorius
15min tęsia nelegalų žodžio laisvės ribojimą bei melagingą vakcinų propagandą. Dabar neįtiko belgų mokslininkas Dr. Geertas Vandenas Bossche. Štai vienas iš įrašų ta tema.
Manau labai logiškus ir reikalingus klausymus užduoda. O štai 15min "faktų patikra"

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sveikata/mokslininko-logika-skiepai-reiskia-liudna-gala-bet-jo-sugalvota-vakcina-gera-541-1480648


Labai šauniai Eglė nupasakojo ką skelbia belgų mokslininkas. Bet prastokai sekėsi su priekabiais:
G.Vandenas Bossche nėra visiškai neteisus, rašoma Kanados McGillo universiteto Mokslo ir visuomenės biuro tinklalapyje. Vienas iš skiepų nuo rotaviruso išradėjų, Filadelfijos vaikų ligoninės Edukacijos apie skiepus centro vadovas dr. Paulas Offitas sutinka, kad viruso „pabėgimą nuo imuniteto“ galima tam tikra prasme palyginti su atsparumu antibiotikams. Tačiau belgų mokslininkas esą praleido esmę. Vakcina parodo organizmui viruso nesikeičiančią dalį, tad jis gali sukurti antikūnų jai neutralizuoti. Turint per mažai antikūnų, kad virusas būtų iškart įveiktas, šis gali užsibūti organizme ir imti daugintis. Kai kurių iš šių kopijų genetiniame kode atsiras klaidų, dėl kurių jos virs susirūpinimą keliančiais variantais, tiesa, šio koronaviruso mutavimo greitis gana lėtas.

Tai kiek suprantu esmę belgų mokslininkas yra teisus "Turint per mažai antikūnų, kad virusas būtų iškart įveiktas, šis gali užsibūti organizme ir imti daugintis" Tai visgi gali? "Kai kurių iš šių kopijų genetiniame kode atsiras klaidų, dėl kurių jos virs susirūpinimą keliančiais variantais, tiesa, šio koronaviruso mutavimo greitis gana lėtas."

Lėtas ir greitas labai santykiniai dalykai. Įvertinkite patys.
„Bet, jei dėl vakcinos pasigamins daug neutralizuojančių antikūnų, viruso atmainų neatsiras“

Jei vakcinos pagamins daug, teoriškai gali, o praktiškai
Mokslininkai dar negali pasakyti, kiek antikūnų reikia, norint išvengti ligos, bet jau patvirtintos vakcinos skatina juos gamintis.

Tai, panašu, kad P.Offitas nesuprato esmės to ką aiškina G.Vandenas Bossche.
vakcinos sukurti specifiniai antikūnai konkuruoja mūsų natūraliais antikūnais: „Tie natūralūs antikūnai suteikia plačią apsaugą. Ji yra nespecifinė. Nesvarbu, kokią viruso mutaciją gausite, nesvarbu, koks yra koronaviruso tipas, jie jus apsaugos. Nebent numalšinsite įgimtą apsaugą ilgalaikiais antikūnais.“

Nežino kiek reikia, bet kažkiek gamina. Tai gal palaukit kol žinosit atsakymus prieš pradedant masinę vakcinaciją? Ir koks skirtumas kiek antikūnių yra jeigu paaiškės, kad ta nekintanti dalis visgi yra kintanti ar dėl kokios kitos priežasties jie nepažįsta mutavusio viruso? Arba žmogus užsikrės su pvz. paprastu peršalimo virusu ir nuo jo numirs, nes vakcinų "patobulintas" imunitetas jo nepažins?

O čia jau pats tikriausias melas:
Bet šie atradimai nepatvirtina G.Vandeno Bossche teiginio, esą vakcinos skatina virusą mutuoti. Atmainos buvo nustatytos dar iki tol, kai prasidėjo žmonių skiepijimas nuo COVID-19.
2020 Gruodžio 14 JK pranešė apie variantą B.1.1.7, o 18 Pietų Afrika apie variantą B.1.351. Pfizer trečios fazės kilinikiniai tyrimai su 43661 dalyvių prasidėjo liepos 27, o Moderna su 30000 irgi liepos 27 dieną. Bene daugiausia būtent Pietų Afrikoje ir JK
Dar daugiau – mokslininkas ragina kuo skubiau stabdyti dabartinį vakcinavimą, o jį pakeisti niekuo
Vėl melas jis siūlo keisti sveiku imunitetu, ir daugybe moksliškai patvirtintų bei žymiai veiksmingesnių gydymo metodų nei vakcinos, apie juos čia - https://laisvai.lt/display/2e25ce5c-1660-4647-c0d5-cbd281602718
Melo Detektorius reshared this.

Ar tik ne Delfi manipuliuoja statistika?

!Melo Detektorius
Ar tik ne Delfi manipuliuoja statistika? Mirė po skiepo, bet skiepas čia visai ne prie ko. Net jeigu iš tiesų yra atvejų, kai skiepai tik sutapimas, kokią tai turi įtaką statistikai, jeigu tie skaičiai yra mažesni nei pačių vakcinų gamintojų atliktuose tyrimuose prieš prašant leisti vykdyti masinius eksperimentus?
Ir kaip čia Delfi "pamiršo" paskaičiuoti, kad pranešama tik apie mažiau nei 1% nepageidaujamų vakcinos reiškinių?
https://digital.ahrq.gov/ahrq-funded-projects/electronic-support-public-health-vaccine-adverse-event-reporting-system/final-report
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius
Ar pareikalaus kas nors atsakomybės už melagingą propagandą? Šiuo atveju tai atvirą melą.
Imunologė Aurelija Žvirblienė sako, kad kolektyviniam imunitetui susiformuoti reikia paskiepyti apie 70 procentų gyventojų, visgi tokį rodiklį ji vertina palankiai.
https://www.tv3.lt/naujiena/video/tyrimas-lietuvoje-skiepytis-neketina-menkesnio-issilavinimo-25-44-metu-zmones-n1085209
Nuo kokių lubų ji tuos skaičius nukabino? Nė viena iš Kovido vakcinų net nebuvo testuota dėl galimybės mažinti viruso plitimą?
„Net ir tie 58 proc. ar kažkiek daugiau, jie tikrai leistų pristabdyti pandemijos mastą, todėl kad mes matome ir Izraelio pavyzdį, kur apie 40 procentų populiacijos paskiepyta, ir tai jau tikrai gerokai sumažino užsikrėtimo skaičius“, – teigia imunologė Aurelija Žvirblienė.
Gruodžio 18 pradėta masinė Izraelio vakcinacija
Melo Detektorius reshared this.

Vakseriams nieko švento nėra išskyrus milijardus - dabar imsis vaikų

!Melo Detektorius
Vakseriai vis nerimsta, vis maža jiems milijardų https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/specialistai-apie-vakcinas-nuo-covid-19-vaikams-skiepyti-visada-saugesne-alternatyva-nei-rizikuoti-persirgti-n1083431
Pasak specialistų, nors vaikai nors ir serga rečiau ir lengviau, visgi susirgus gali pasireikšti ir labai rimtos komplikacijos.
Ir kokiais moksliniais faktais tai paremta?
Infektologas profesorius Vytautas Usonis sako, kad vaikai turėtų būti skiepijami dėl dviejų priežasčių – visuomenės imuniteto ir jų pačių saugumo.
Melas - nė viena iš šiuo metu metu naudojamų vakcinų nebuvo testuota dėl visuomenės imuniteto, o iš klinikinių tyrimų, bei vėlesnių faktų tikrai yra žinoma, kad daugybė paskiepytų žmonių užsikrėtė ir daug susirgo. O kalbant apie vaikus, tai JAV atliktas tyrimas:
https://pediatrics.aappublications.org/content/pediatrics/early/2021/01/06/peds.2020-048090.full.pdf
REZULTATAI: Per 9 savaites 11-oje dalyvavusių mokyklų rajonų mokėsi daugiau nei 90 000 mokinių ir personalo lankė mokyklą asmeniškai; iš jų buvo 773 bendruomenės įsigytos SARS-CoV-2 infekcijos, užfiksuotos molekuliniais tyrimais. Per kontaktų paiešką NC sveikatos skyriaus darbuotojai nustatyta, kad mokyklose buvo įgytos dar 32 infekcijos. Mokyklose nepranešta apie SARS-CoV-2 perdavimo iš vaiko ir suaugusiojo atvejus.
IŠVADOS: Per pirmąsias 9 savaites asmeninio mokymo NC mokyklose
labai ribotas SARS-CoV-2 perdavimas mokykloje, kaip nustatyta
kontaktų sekimu.
Vaikai ne tik perserga labai lengva forma, bet ir nenustatyta nė vieno viruso perėjimo iš vaiko pas mokytoją atvejo.
„Aišku, tai yra tik laiko klausimas, kada vaikai turės būt skiepijami. Nes yra keli tikslai, kodėl jie turi būt skiepijami, ne tik dėl visuomenės imuniteto, bet ir dėl jų pačių saugumo. Taip, vaikai serga rečiau, vaikai serga lengviau – tai yra žinomi faktai. Bet tai nereiškia, kad vaikai visai neserga, ir tai nereiškia, kad jie visada serga lengvai. Deja, ir pasaulyje, ir Lietuvoje buvo atvejų, kai pasitaikė ir labai bjaurių ligos formų“, – pažymi infektologas.
O nuo vakcinų nebūna labai bjaurių alergijų ir sužeidimų? Ir šios vakcinos jau yra praėję keleto dešimtmečių testavimą ir dar naudojant vaikams?
Profesoriui pritaria ir imunologė Aurelija Žvirblienė, kuri sako, kad nepaskiepijus vaikų, virusui toliau bus palankios sąlygos plisti visuomenėje.
Iš kur gerbiama imunologė Aurelija Žvirblienė ištraukė, kad skiepijimas turi ir turės kokią nors įtaką viruso plitimui? Kur tyrimai? Kur moksliniai faktai?
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius

Kaip ilgai dar Lietuva vykdys genocidą?


Oficiali VVKT informacija, (Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-08 08:37:20)


https://www.vvkt.lt/index.php?2486862109

Ar čia nėra tas atvejis kai didžiausi sukčiai yra patys VVKT?
2020 balandžio mėnesį surengta JAV nepriklausomų gydytojų konferencija:
2020 Birželio mėnesį paskelbtas tyrimas:
https://politicofire.com/2020/11/24/peer-reviewed-hydroxychloroquine-study-finds-84-fewer-hospitalizations-among-early-treated-outpatients/

Tas pat tyrimas paskelbtas oficialioje 2020 spalio mėn. JAV medicinos bibliotekoje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587171/


2020 Gruodžio mėn. paskelbtas viename iš garsiausių mokslinių leidinių:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

Pagal šio tyrimo rezultatus pakankamai anksti skyrus gydymą rizikos grupėje esantiems žmonėms 84% tų, kurie būtų patekę į ligoninę, į ją nepatenka, o pasveiksta patys. Tai reiškia, kad su didžiule atsarga, nes ne visi kas patenka į ligoninę miršta, galima teikti, kad iš 3234 numirusių Lietuvoje galima buvo išgelbėti 2717 žmonių.

Vaistus nuo kovido gauna tik tie kam jų iš tiesų reikia, o štai vakcinos yra brukamos visiems. Be jokios abejonės didžiosios farmacijos kompanijos labiau suinteresuotos vakcinomis nei vaistais. Bet VVKT pilnas pavadinimas yra ne Vakcinų Verslo Kontroliuojama Tarnyba, o "Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba. Biudžetinė įstaiga." Bent jau taip parašyta jų tinklapio apačioje.

2 people reshared this
Later posts Earlier posts