laisvai.lt


!Melo Detektorius
Ar pareikalaus kas nors atsakomybės už melagingą propagandą? Šiuo atveju tai atvirą melą.
Imunologė Aurelija Žvirblienė sako, kad kolektyviniam imunitetui susiformuoti reikia paskiepyti apie 70 procentų gyventojų, visgi tokį rodiklį ji vertina palankiai.
https://www.tv3.lt/naujiena/video/tyrimas-lietuvoje-skiepytis-neketina-menkesnio-issilavinimo-25-44-metu-zmones-n1085209
Nuo kokių lubų ji tuos skaičius nukabino? Nė viena iš Kovido vakcinų net nebuvo testuota dėl galimybės mažinti viruso plitimą?
„Net ir tie 58 proc. ar kažkiek daugiau, jie tikrai leistų pristabdyti pandemijos mastą, todėl kad mes matome ir Izraelio pavyzdį, kur apie 40 procentų populiacijos paskiepyta, ir tai jau tikrai gerokai sumažino užsikrėtimo skaičius“, – teigia imunologė Aurelija Žvirblienė.
Gruodžio 18 pradėta masinė Izraelio vakcinacija
Melo Detektorius reshared this.

Vakseriams nieko švento nėra išskyrus milijardus - dabar imsis vaikų

!Melo Detektorius
Vakseriai vis nerimsta, vis maža jiems milijardų https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/specialistai-apie-vakcinas-nuo-covid-19-vaikams-skiepyti-visada-saugesne-alternatyva-nei-rizikuoti-persirgti-n1083431
Pasak specialistų, nors vaikai nors ir serga rečiau ir lengviau, visgi susirgus gali pasireikšti ir labai rimtos komplikacijos.
Ir kokiais moksliniais faktais tai paremta?
Infektologas profesorius Vytautas Usonis sako, kad vaikai turėtų būti skiepijami dėl dviejų priežasčių – visuomenės imuniteto ir jų pačių saugumo.
Melas - nė viena iš šiuo metu metu naudojamų vakcinų nebuvo testuota dėl visuomenės imuniteto, o iš klinikinių tyrimų, bei vėlesnių faktų tikrai yra žinoma, kad daugybė paskiepytų žmonių užsikrėtė ir daug susirgo. O kalbant apie vaikus, tai JAV atliktas tyrimas:
https://pediatrics.aappublications.org/content/pediatrics/early/2021/01/06/peds.2020-048090.full.pdf
REZULTATAI: Per 9 savaites 11-oje dalyvavusių mokyklų rajonų mokėsi daugiau nei 90 000 mokinių ir personalo lankė mokyklą asmeniškai; iš jų buvo 773 bendruomenės įsigytos SARS-CoV-2 infekcijos, užfiksuotos molekuliniais tyrimais. Per kontaktų paiešką NC sveikatos skyriaus darbuotojai nustatyta, kad mokyklose buvo įgytos dar 32 infekcijos. Mokyklose nepranešta apie SARS-CoV-2 perdavimo iš vaiko ir suaugusiojo atvejus.
IŠVADOS: Per pirmąsias 9 savaites asmeninio mokymo NC mokyklose
labai ribotas SARS-CoV-2 perdavimas mokykloje, kaip nustatyta
kontaktų sekimu.
Vaikai ne tik perserga labai lengva forma, bet ir nenustatyta nė vieno viruso perėjimo iš vaiko pas mokytoją atvejo.
„Aišku, tai yra tik laiko klausimas, kada vaikai turės būt skiepijami. Nes yra keli tikslai, kodėl jie turi būt skiepijami, ne tik dėl visuomenės imuniteto, bet ir dėl jų pačių saugumo. Taip, vaikai serga rečiau, vaikai serga lengviau – tai yra žinomi faktai. Bet tai nereiškia, kad vaikai visai neserga, ir tai nereiškia, kad jie visada serga lengvai. Deja, ir pasaulyje, ir Lietuvoje buvo atvejų, kai pasitaikė ir labai bjaurių ligos formų“, – pažymi infektologas.
O nuo vakcinų nebūna labai bjaurių alergijų ir sužeidimų? Ir šios vakcinos jau yra praėję keleto dešimtmečių testavimą ir dar naudojant vaikams?
Profesoriui pritaria ir imunologė Aurelija Žvirblienė, kuri sako, kad nepaskiepijus vaikų, virusui toliau bus palankios sąlygos plisti visuomenėje.
Iš kur gerbiama imunologė Aurelija Žvirblienė ištraukė, kad skiepijimas turi ir turės kokią nors įtaką viruso plitimui? Kur tyrimai? Kur moksliniai faktai?
Melo Detektorius reshared this.

!Melo Detektorius

Kaip ilgai dar Lietuva vykdys genocidą?


Oficiali VVKT informacija, (Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-08 08:37:20)


https://www.vvkt.lt/index.php?2486862109

Ar čia nėra tas atvejis kai didžiausi sukčiai yra patys VVKT?
2020 balandžio mėnesį surengta JAV nepriklausomų gydytojų konferencija:
2020 Birželio mėnesį paskelbtas tyrimas:
https://politicofire.com/2020/11/24/peer-reviewed-hydroxychloroquine-study-finds-84-fewer-hospitalizations-among-early-treated-outpatients/

Tas pat tyrimas paskelbtas oficialioje 2020 spalio mėn. JAV medicinos bibliotekoje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587171/


2020 Gruodžio mėn. paskelbtas viename iš garsiausių mokslinių leidinių:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

Pagal šio tyrimo rezultatus pakankamai anksti skyrus gydymą rizikos grupėje esantiems žmonėms 84% tų, kurie būtų patekę į ligoninę, į ją nepatenka, o pasveiksta patys. Tai reiškia, kad su didžiule atsarga, nes ne visi kas patenka į ligoninę miršta, galima teikti, kad iš 3234 numirusių Lietuvoje galima buvo išgelbėti 2717 žmonių.

Vaistus nuo kovido gauna tik tie kam jų iš tiesų reikia, o štai vakcinos yra brukamos visiems. Be jokios abejonės didžiosios farmacijos kompanijos labiau suinteresuotos vakcinomis nei vaistais. Bet VVKT pilnas pavadinimas yra ne Vakcinų Verslo Kontroliuojama Tarnyba, o "Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba. Biudžetinė įstaiga." Bent jau taip parašyta jų tinklapio apačioje.

2 people reshared this

!Melo Detektorius

Kada baigsis "faktų tikrintojų" savivalė?


Šiandien vėl pasižymėjo 15 min.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-samokslo-teoriju-skleidima-isitraukes-lietuvos-portalas-platina-melagiena-apie-izraelyje-nuo-vakcinu-soktelejusi-mirtinguma-56-1465334
Dezinformacija, platinama portalo publikacijoje, skelbia, kad „Izraelio sveikatos ministerijos analizės duomenimis, per pastarąjį penkių savaičių skiepijimo laikotarpį nuo „Pfizer“/„BioNTech“ vakcinos mirė apie 40 kartų daugiau (pagyvenusių) žmonių, nei būtų mirę nuo pačios ligos, ir 260 kartų daugiau jaunų žmonių, nei būtų mirę nuo viruso“.

Hipotetiniais skaičiavimais užsiimti beprasmiška, bei pats straipsnis jau nebepasiekiamas, bet pažiūrėkite į sunkių atvejų grafiką ir darykite išvadas patys (gruodžio 18-ą buvo pradėta masinė Izraelio vakcinacija)

Toliau ištisinė demagogija - autoriteto ir asmeniškumų argumentai. Beje aš irgi esu inžinierius, ne medikas, bet esu priverstas knistis medicininėje informacijoje. Pirmiausia tai parodo iki kokio lygio medicina nusirito kai tikrai mokslinę medicininių faktų analize galima sužinoti tik iš inžinierių, nes medikai arba nupirkti arba bijo darbus prarasti. Be to, gerbiama Margarita Vorobjovaite, aš jums norėčiau pranešti, kad jūs mane asmeniškai įžeidėte, nes savo straipsnyje darote prilaidą kad zoologai bei inžinieriai yra neva trečios rūšies žmonės arba bukesni už medikus. Bet, kadangi apie tai užėjo kalba, tai ką bendro su medicinos mokslu turi studijavusi Vilniaus dailės akademijoje Margarita Vorobjovaitė?
Remiantis Pasaulio banko teikiamais duomenimis, metinis mirtingumas Izraelyje siekia 0,5 proc. Santykinai, penkių savaičių laikotarpio mirčių skaičius siekia 0,048 proc.
Čia jau logikos aukštasis pilotažas. O kas pridės dėl kitų priežasčių mirusius? Ir įdomu kas būtų jei Margarita Vorobjovaitė skirtų savo namų šildymui žiemą tiek pat pinigų kiek vasarą?
Nematau reikalo dabar veltis į diskusiją apie kitas vakcinas, bet teiginys
Vakcina negali susargdinti
yra nieko kito kaip melas. Gydymu to tikrai nepavadinsi:

Bet tikras šedevras yra čia:
Patikrinta vakcina Respublika.lt publikacijoje nurodoma, kad Izraelio piliečiams nerekomenduojama skiepytis vakcina, kuri vadinama „eksperimentine“.
Jos pačio patektoje nuorodoje https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/pfizer-biontech-covid-19-vaccine
parašyta:
emergency use authorization for a vaccine
Kas reiškia:
skubios vakcinos naudojimo leidimas
Tai reiškia, kad dėl susidariusios skubios situacijos vakcinos nauda lyg ir didesne nei galima žala. Bet tai jokiu būdu nereiškia kad
vakcina jau yra praėjusi eksperimentinę stadiją ir yra pripažinta saugia.
O įvairios reguliavimo ir vyriausybinės institucijos bei daugybė mokslininkų kaip tik išreiškė labai rimtas abejones dėl šių vakcinų saugumo ir veiksmingumo. O gamintojai iki šiol taip ir nepateikė nepriklausomiems ekspertams pilnos tyrimo informacijos, kad ją galima būtų patikrinti. Naujos vakcinos turi būti testuojamos bent jau 10 metų. Kadangi mRNA vakcinos dar niekada nebuvo naudotos žmonėms, tai turi būti testuojamos keletą dešimtmečių. Kadangi bandymuose su gyvūnais buvo vaisingumo problemų, tai turi būti testuojamos keletą žmonijos kartų. Iš to kas paminėta galima drąsiai teigti, kad tai ką daro Margarita Vorobjovaitė, vadovaujama nusikalstamos Feisbuko, 15 min, Delfi grupuotės yra melaginga propaganda ir nusikalstama cenzūra.

Melo Detektorius reshared this.


O taip atrodo TROMjaro su ryzen 9 3900x and 64gb

Kuris labiau patinka?
Puikiai rendina 15 minuciu video per 5-8 minutes

@tromjaro @tradefree #linux #freepc #tromsite


Tai atrodo TROMjaro su intel 19 10900
#tromjaro #linux #freepc #tradefree


Lietuvos infektologai dar vis tiki, kad žemė plokščia

Iš kur Delfi ištraukė tiek plokščios žemės profesorių?
Dar galima suprasti kai visą gyvenimą tikėjęs, kad nėra antivirusinių vaistų profesorius senatvėje nebegali pakeiti nuomonės atsiradus naujiems faktams, nes smegenys jau nebegali naujų jungčių tarp neuronų sudaryti. Bet reikia dar sugebėjimų tokio mažoje šalyje kaip Lietuva net tris tokius surasti. O gal taip ir turi būti? Gal ne šiaip sau ortopedai turi knisti 40 metų senumo informaciją apie antivirusinius vaistus dėl to kad kitaip 2021-ais metais infekologų specialybė net neegzistuotų? Dr. Lee Merritt apie jos tyrimą, kur ji sako "Ne gydytojams gali būti sunku įvertinti šio pasaulį drebinančio mokslinio neveikimo mastą - ir tikėtiną dangstymą. Tai farmacinis būties atitikmuo 40 metų teigimo, kad pasaulis yra plokščias - tik tam, kad per naktį susidurti su neginčijama tiesa, kad jis yra apvalus. Ši idėja, kad virusai, tokie kaip dabartinis pandeminis SARS-CoV-2 virusas - gali būti sunaikinti
dažnai vartojamais vaistais - antibiotikai, antimaliariniai ar antiparazitiniai vaistais agentai - iš esmės keičia medicinos praktiką."
Kodėl savo distopinėse pasakose virusologai nė žodžiu neusimena apie daugybę veiksmingų antivirusių?


Lietuvos infektologai dar vis tiki, kad žemė plokščia

Iš kur Delfi ištraukė tiek plokščios žemės profesorių?

https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/profesoriai-atsake-kiek-dar-gali-tekti-laikytis-karantino-apribojimu-viska-lemtu-vienas-veiksnys.d?id=86416853

Dar galima suprasti kai visą gyvenimą tikėjęs, kad nėra antivirusinių vaistų profesorius senatvėje nebegali pakeiti nuomonės atsiradus naujiems faktams, nes smegenys jau nebegali naujų jungčių tarp neuronų sudaryti. Bet reikia dar sugebėjimų tokio mažoje šalyje kaip Lietuva net tris tokius surasti. O gal taip ir turi būti? Gal ne šiaip sau ortopedai turi knisti 40 metų senumo informaciją apie antivirusinius vaistus dėl to kad kitaip 2021-ais metais infekologų specialybė net neegzistuotų? Dr. Lee Merritt apie jos tyrimą, kur ji sako "Ne gydytojams gali būti sunku įvertinti šio pasaulį drebinančio mokslinio neveikimo mastą - ir tikėtiną dangstymą. Tai farmacinis būties atitikmuo 40 metų teigimo, kad pasaulis yra plokščias - tik tam, kad per naktį susidurti su neginčijama tiesa, kad jis yra apvalus. Ši idėja, kad virusai, tokie kaip dabartinis pandeminis SARS-CoV-2 virusas - gali būti sunaikinti
dažnai vartojamais vaistais - antibiotikai, antimaliariniai ar antiparazitiniai vaistais agentai - iš esmės keičia medicinos praktiką."

https://aapsonline.org/can-covid-19-revolutionize-the-treatment-of-viral-diseases/

Kodėl savo distopinėse pasakose virusologai nė žodžiu neusimena apie daugybę veiksmingų antivirusių?
Ar neatsibodo Feisbuko cenzūra ir propaganda? Junkitės prie naujo socialinio tinklo https://laisvai.lt
This entry was edited (9 months ago)

„Laisvės“ frakcijos narys Tomas Vytautas Raskevičius kalbėjo - „Tikriausiai žinomas yra rinkiminės kampanijos metu, kai vienos mažos, nereikšmingos politinės partijos kandidatas LGBT žmones vadino pederastais ir iškrypėliais. Tai aš manau, kad tokių epitetų taikymas viešojoje erdvėje, kontekste, kuriame tokias kalbas girdi daug žmonių, galėtų būti administracinio reguliavimo objektas“
Tikriausia gerbiamas Seimo narys nežino lietuvių kalbos.
Yra žodis žydas
Visiškai normalus žodis. O matėte kaip rusai reaguoja jį ištarus? Tai dabar pavadinus žydą žydu gresia baudos?

"Pederastas - (gr. paid-erastės - berniukų mylėtojas) - vyras, užsiiminėjantis pederastija; homoseksualistas.
Pagal žodyno apibrėžimą gerbiamas Tomas Vytautas Raskevičius yra pats tikriausias pederastas.

Iškrypėlis - žodyne neradau, iš anglų kalbos reiškia "asmuo, kurio seksualinis elgesys vertinamas kaip nenormalus ir nepriimtinas."
Kas čia yra įžeidžiančio? Ką tiesa akis bado?


senfcall.de

Add your mustard (german: “Senf”)

Many claim: “Reliable video conferencing? Only big companies in Silicon Valley can do that”. But these companies are repeatedly criticised for endangering our privacy and the security of our computers.

As students in Darmstadt and Karlsruhe, we were forced by our universities to use the applications of such companies. That’s why we want to show that video communication for digital family visits, web seminars, teaching and conferences also works with data protection. With Senfcall we offer videoconferencing via the open source software BigBlueButton™. The advantage: to use Senfcall you only need your web browser – no additional software that creates new security holes.

So that you can also use privacy protecting video conferences.

#bigbluebutton-instance #videoconference

More here:

https://www.trade-free.org/directory/goods-services/senfcall-de/
Image/photo

We are doomed... today, the TV series "Germany's next Topmodel" started and probably millions of people are watching that shit. You can see young woman walking on a catwalk, making photoshoots etc. - that gets the attention of (not only) young kids who already have twisted values because of TikTok and other social media and they want to become like them: to become a model and a star and to get fame and attention from others. It makes them seek for approval/recognition by external things (how they look like, what clothes they wear etc.) and it also makes them ignorant about the fascinating world and the ugly society we live in. Beauty is nothing more than a subjective thing and we have a book about that called "The ugliness of beauty": https://www.tromsite.com/books/#dflip-df_6656/1/
I can also recommend our book "For profit entertainment" which explains how our trade-based society promotes and perpetuates these kinds of ridiculous, exaggerated and nonsense TV series to get as much attention as possible from people: https://www.tromsite.com/books/#dflip-df_9908/1/

and btw, this is just the tip of the iceberg - there is so much more crap in television, that I don't even want to mention it.
#tromlive #tromimgI researched a bit about ynh backups and seem easy. I can grab them locally and all that. Still some questions in my head about that, but so far so great. It means we could have 2 great servers for trom and tromland at about 25Euros a month. Thats all.

Here are the services we want to provide: etherpad (unlimited), friendica (unlimited), nextcloud (for now 2GB limited - as much as dropbox offers for free - but we will also include openoffice so anyone can edit documents collaboratively), pixelfed (unlimited), cryptpad (100MB - this amazing tool is geared for documents. 100MB should be enough for now. To put it in perspective, all books we've wrote for TROM, thousands of pages in text format, are around 50MB), peertube (1GB limited - this is tricky, we cant provide more, but 1Gb is enough to do livestreams and then save your video locally if you want - so that we provide peertube as a p2p live stream solution for anyone kinda), lufi (file sharing 2GB, 7 days file storage), rss bridge (unlimited), invidious, biliogram and more such services. Plus SearX ofc.

We tested them, but need a month or so to properly test and setup ;)

#tromlive


Be prekybos(trade-free) video ir filmų šaltinis

Be prekybos(trade-free) video ir filmų šaltinis. Čia yra atrinkti profesionalūs dokumentiniai ir kai kurie filmai kurie turi reikšmę ir kažko išmokina jus. Kiekvienas video yra peržiūrimas(curated) prieš įkeliant. Šituos video sunku gauti, nes jie neatlieka prekybinės vertės, po išleidimo dažniausiai nukeliauja i nežinią. Šitame tinklalapyje pateikimi tokie video, kad jums nereiktų jų ieškoti.
https://www.videoneat.com/


Čia pateikta dokumentika, filmai ir mokymai.Dauguma panašių tinklalapių kaip šitas labai greit pradingta, nes jie buna priklausomi nuo vieno vidinio šaltinio. Videoneat priklauso nuo bittorent tinklo(pear2pear). Taigi kai norite pažiūrėti dokumentini tiesiog pasapuskite ant MAGNET nuorodos ir atsiiuskite su savo torrento programa. Šitie video yra PUBLIC DOMAIN, tai neturėsite pirtavimo(copyrwrite) )problemų.


Gedro žiūrėjimo ir tobulėjimo.

#videoneat #tradefree #tromsite #education
Raimondas Lapinskas reshared this.

Priežastis visų pasaulio problemų

Kas sukelia šiandienines visas pasaulio ir žmonių problemas. Atsakymas yra labai paprastas- prekyba(trade). Žmonės tarpusavyje prekiauja ir nesuvokia, kad tai sukelia labai daug problemų.
Jei norite sužinoti daugiau apie tai - skaitykite trade-free knygose čia
https://www.tromsite.com/books/
/
Taip galite skaityti neperkrautame tinklalapyje
https://trom.neocities.org/books.html
https://therealityofme.tk/
Šitas projektas yra be prekybos(trade-free)
https://www.trade-free.org/
Viską galite imti nemokai, tiek knygas, tiek video, tiek trade-free operacinę sistemą TROMjaro.
https://www.tromjaro.com/
Tinkallapis turi Lietuvių kalbą, tiesiog nueikite i tinklalapio galą ir atrasite skiltį pasirinkti kalbą. Visą tinklalapį galite išversti ar pataisyti vertimą, tiesiog pažymėję varnelę. Visas knygas galite išversti taip pat.
Sprendimo būdas visų problemų yra labai paprastas- kurkite be prekybos(trade-free) produktus ir paslaugas. Tokių paslaugu ir produktų yra labai daug. Apsižvalgykite čia.
https://www.trade-free.org/directory/lt

#tradefree #tromsite #tromjaro
Raimondas Lapinskas reshared this.


Raimondas Lapinskas reshared this.


Pablo Escobar’s Successors

Colombia’s cocaine production dropped after Pablo Escobar’s death. But today, it is soaring again. The South American country has once again become the world’s leading producer of the drug. This documentary follows the trails of the cocaine cartels.

Watch it here:

https://www.videoneat.com/documentaries/21743/pablo-escobars-successors/
Image/photoPablo Escobar’s Successors

Colombia’s cocaine production dropped after Pablo Escobar’s death. But today, it is soaring again. The South American country has once again become the world’s leading producer of the drug. This documentary follows the trails of the cocaine cartels.

Watch it here:

https://www.videoneat.com/documentaries/21743/pablo-escobars-successors/
Image/photo


Myworkoutarena reshared this.
Tai koks siūlomas sprendimas? Atgal į natūtinius mainus ir gentis? Kaip Amišai?
Tikrai ne. Negaliu trumpai paaiskinti 1000 puslapiu knygos ar kitu 30 knygų. Kas tas trade-free kol kas supranta tik 10 žmonių iš visos 8 bilijonų žmonių.
Ir man atsakė ALEXIO(kuris rekomendavo) apie freenom domenu registrą.
I know about the potential issues with FreeNom and how to deal with these.
Hint: you need to be patient and wait.
However, since we will be using these for trade-free services, just remember:
"the ones who offer, should not ask anything in return the ones who receive, should not have to give anything in return"
O sprendimas labai paprastas- kurti trade-free produktus ir paslaugas.


Dr Zelenko - "Yra du rizikos veiksniai, dėl kurių žmonės miršta nuo Kovid

Dr Zelenko - "Yra du rizikos veiksniai, dėl kurių žmonės miršta nuo Kovid. Valstija, kur jūs gyvenate ir gydytojas, kurį pasirenkate. Priežastis, kodėl taip sakau, yra ta. Tam tikros šios šalies dalys trikdo gyvybes gelbstinčios informacijos srautą. Taip ir gyvybes gelbstinčių vaistų. Duomenys rodo, kad jei padėti gydyti didelės rizikos pacientus per pirmąsias 5 dienas  nuo simptomų pasirodymo, dauguma jų, daugiau nei 84%, tų kurie būtų patękę į ligoninę nepatenka. Taigi leiskit man tiesiog paaiškinti ką tai reiškia. Iš 300 000 mirusių amerikiečių galima pasakyti, kad mes galėjome užkirsti kelią mirti ketvirtadaliui milijono žmonių ir mes galėjome išvengti karantino ir mes galėjome sumažinti psichologinę traumą, kurią išgyvename."
Jeigu Daktaro Zelenko skaičiavimai teisingi, tai pritaikius Lietuvai iš 2803 mirusių nuo Kovid žmonių galima buvo išgelbėti daugiau nei 2300
This entry was edited (9 months ago)
Čia yra daugiau detalių. Dar interviu su Dr. Lee Merrit

Apie jos tyrimą, kur ji sako "Ne gydytojams gali būti sunku įvertinti šio pasaulį drebinančio mokslinio neveikimo mastą - ir tikėtiną dangstymą. Tai farmacinis būties atitikmuo 40 metų teigimo, kad pasaulis yra plokščias - tik tam, kad per naktį susidurti su neginčijama tiesa, kad jis yra apvalus. Ši idėja, kad virusai, tokie kaip dabartinis pandeminis SARS-CoV-2 virusas - gali būti sunaikinti
dažnai vartojamais vaistais - antibiotikai, antimaliariniai ar antiparazitiniai vaistais agentai - iš esmės keičia medicinos praktiką."
This entry was edited (9 months ago)


Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema


Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema.
Imkite nemoamai jeigu esate trade-free(be prekybos) žmogus. Kad passimti pasidalinkite savo trade-free produktu, daugiau trade-free produktu galite rasti čia https://www.sharebay.org/listing
#tradefree #nemokamai #tromsite #freestuff


Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema

Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema.
Imkite nemoamai jeigu esate trade-free(be prekybos) žmogus. Kad passimti pasidalinkite savo trade-free produktu, daugiau trade-free produktu galite rasti čia https://www.sharebay.org/listing
#tradefree #nemokamai #tromsite #freestuff


haha, I am blocked by Facebook yet again...a few weeks ago they banned me for 1 day for posting a meme about "not following the herd", like "think for yourself" kind of thing. Nothing violent or nude, the two things fb doesn't like. Now they banned me for 3 days for posting a link to a video of ours entitled: 06. Michio Kaku - Born Scientists. A video about how to think like a scientist....I mean...it is perhaps the most friendly video we have haha, and so innocent.FB banned me a couple of times in the past too, for similar reasons and I tried to dispute the claim and all that. Now you can't even do that. You have 0 options. Not that I care, but just saying...

See...this is the problem of "managed" social networks. FB and the like, are so big and rely on ads and huge profits, that they will chop heads left and right so that they keep their platforms "clean" for their "ad-partners". And you can get kicked off any day, for any reason, since they have automated systems to detect content and if they label your innocent content as bad, since they are so big and you can't contact them, then you are a collateral damage. And they are fine with that. Youtube banned so many of our videos it made it impossible to rely on it anymore. Any day now, they can completely shut down our entire Google account like they did a few years ago for months.

Internet censorship is really awful since it is the place most people spend a lot of time on. And I rely a lot on this Internet so I need a place where I can voice my views and post my content, without always being in fear of being kicked out and lose all of my work. I chose to move from Facebook to Friendica since Friendica is a lot better in so many regards. I don't fear that Friendica will be like FB, but I do fear "managed" social networks. Who knows, maybe I'll post something too "radical" for Friendica and they will ban me too. They have this power. I can move to another instance, and that's great, but not super convenient. So I am not 100% relaxed on Friendica or any other similar social network.

I moved from YTB to PeerTube, and there too is a lot better, yet I am concerned that they can kick me out any day they want....it is more unlikely than youtube, but can happen.

The solution I'd say, it is something like https://scuttlebutt.nz/ - a social network that it really is trade-free, in the sense that you connect directly with people from your own computer. No middle man like it is on FB or Friendica. No one can kick you out of this network. They think about implementing a sort of "reputation" inside the network, so that if many people block you, then the network will kinda ignore you, however if you follow me there and I follow you, you can always see my posts and interact with me. I am testing scuttlebutt these days to see how it is and I plan to make a podcast with the people behind it. So far I love it, but I don't plan to move there any time soon. Friendica is still a great place, but as I said, I really hate that there is someone watching over my thoughts and can decide if I am able to express my thoughts or not.

The future of social networks and websites, should be distributed p2p, with no one in control. Connect directly with people.

I moved from centralized servers like fb, twitter or ytb, to decentralized servers like friendica or peertube. My next move, in the future, will be to move to no servers. That's when I'll feel free to speak my mind. ;) #tromlive
Image/photo
Image/photo
Next TROM-Cast - discussing about the very popular, yet misunderstood notion of "mental disorders" with two of the most vocal scientists in the field. You can send us questions at https://www.tromsite.com/contact/ #tromimg


Image/photoReleased a new TROMjaro ISO with the latest Manjaro updates + a few changes/additions. See https://www.tromjaro.com/releases/ ;) . Give it a few hours to upload to our sources. #tromliveOh hi aliens. So, this movie, a chicken vs a monkey, fighting in a city, is what humans like... https://yewtu.be/watch?v=8l3aQ9H9Zeg - they watch these retardations more than they watch anything else. Just 200 million dollars to make this shit. And is one of the many "movies" out there. No biggie. Don't use that money for documentaries and shit like that. Make whatever trades best. Human Entertainment = Idiocracy, #tromliveDel Bigtree - „Ar tik jūs esate parlamento rūmuose, ar jus palaiko kiti, kurie turi problemų dėl to, kaip atrodo, kad jūsų vyriausybė sprendžia šį klausimą?“
Seras Desmondas Swayne'as, JK parlamentas, pradedant 6:40:
"Ai, ne, mūsų nėra daug, o kai kurie yra tokie pat vokalūs kaip aš. Atrodo, kad aš tarsi pataikiau į teisingą vietą. Bet yra ir kitų, sakančių tą patį, o vyriausybė, be abejo, turi didžiulę daugumą, kad pati opozicijos partija vykdo tą pačią politiką. Iš tiesų tai darytų dar stipriau. Taigi jie sugeba pasistengti, tačiau pasigirsta reikšmingas ir augantis nesutarimų balsas. Įkvėptas scenų, kurias jūs ką tik parodė mums. Šios šokiruojančios scenos. Mes turėtume gyventi demokratijoje. Demokratija reiškia ne tik daugumos valdymą. Tai reiškia asociacijų laisvę, tai reiškia garbinimo laisvę, tai reiškia saviraiškos laisvę ir laisvę daryti įvairiausius dalykus. ir kas mane iš tikrųjų sukrėtė scenose, kurias man parodėte, policija aiškiai davė žmonėms gana melagingą informaciją apie nusižengimus, kuriuos, kaip įtariama, padarė visiškai. Aš girdėjau jūsų įraše policininką sakant „jums išleidžiama tik vieną kartą diena sportuoti" absoliuti nesąmonė! Tokio įstatymo nėra! Galite išeiti tiek kartų per dieną, kiek norite, nors visą dieną sportuoti. Be abejo, vyriausybės patarimas yra tas, kad turėtumėte kartą per dieną išeiti mankštintis. Policijos darbas nėra įgyvendinti vyriausybės patarimus. Policijos darbas yra vykdyti įstatymus, o tokių įstatymų nėra, kai policija pradeda įgyvendinti vyriausybės patarimus ar nurodymus, tuo metu, kai tampate policijos valstybe, tironija “.
Video yra lietuviški subtitrai.

This entry was edited (9 months ago)


Akademiškai patvirtintas mokslinis tyrimas patvirtino tai kas yra sakoma jau seniai - "Rezultatai: Bet kokių NPI (vert. past. tokių kaip karantinas) įgyvendinimas buvo susijęs su reikšmingu atvejų augimo sumažėjimu 9 iš 10 tyrimo šalių, įskaitant Pietų Korėją ir Švediją, kurios įgyvendino tik lrNPI (vert.past. mažiau griežtų) (Ispanija turėjo nereikšmingą poveikį). Atėmus epideminį ir lrNPI poveikį, neaptinkame jokio aiškaus, reikšmingo teigiamo mrNPI (vert.past. labiau griežtų) poveikio atvejų augimui bet kurioje šalyje. Pvz., Prancūzijoje mrNPI poveikis buvo + 7% (95CI -5% -19%), palyginti su Švedija, ir + 13% (-12% -38%), palyginti su Pietų Korėja (teigiamas reiškia užkrėtimą ). 95% pasikliautinasis intervalas neįtraukė 30% sumažėjimo visų 16 palyginimų ir 15% sumažėjimo per 11/16 palyginimus."
Čia yra visas tyrimas

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1111/eci.13484Nepaisant vis daugėjančių tyrimų su gerais rezultatais, prireikė net aukščiausio teismo įsikišimo, kad priverstų medikus gydyti pacientę.
"Niujorko Aukščiausiojo Teismo teisėjų nutartis: duokite pacientui ivermektino, nes teismo mūšis paskatins ivermektiną sėkmingai gydyti COVID-19
Akivaizdu, kad teisėjas ką tik nurodė Millard Fillmore priemiesčio ligoninei leisti 80 metų moterį gydyti Ivermectin. Pasak šeimos ir advokato, gydymas išgelbėjo Judith Smentkiewicz gyvybę. Nors pagal teismo dokumentus dar nepatvirtinta, moters dukra tai vadino „stebuklingu vaistu“, kaip ir jos advokatai Ralphas C. Lorigo ir Jonas F. Minearas. Akivaizdu, kad gydytojas intensyvios terapijos skyriuje (NKS) nurodė, kad vaistas yra nepaženklintas, ir jai pagerėjus, labiau nei tikėtina, dėl vaistų, ji buvo perkelta į kitą skyrių, o ten buvęs gydytojas įsikišo ir neleido vartoti vaistų. narkotiko. Šeimos nariai, norėdami atnaujinti gydymą, nedelsdami įtraukė teisininkus ir teisinius veiksmus. Niujorko Aukščiausiojo Teismo teisėjas Henry J. Nowakas susiderino su šeima.
Maža išgyvenimo tikimybė
Nors „Buffalo News“ žurnalistas Danas Herbeckas pranešė, kad ligoninės pareigūnai suteikė mamai galimybę išgyventi maždaug 20% ​​dėl sunkaus COVID-19 (ji buvo ant ventiliatoriaus), gydytojai taip pat sakė šeimai, kad ji daugiau nei tikėtina bent mėnesį ventiliatoriuje intensyviosios terapijos skyriuje..."
This entry was edited (9 months ago)


Aš galvojau šiame video
2f770bdd-76f5-4fde-bb5e-e45fe3285433.jpg

GORF Tube: injured by covidvax (tiesa)


Turbūt slaugė paprasčiausiai nualpo. Pasirodo "faktų tikrintojai" rėkia, kad ji gyva. Tai sugalvojau pažiūrėti ar tikrai. Suradau šitą video

Pabandžiau pats ieškoti mirties liudijimo štai čia
Veikia puikiai, kol neieškai Tiffany Dover, nes ieškant jos nuolat meta klaidą

This entry was edited (9 months ago)


Later posts Earlier posts