laisvai.lt


Pagaliau išėjo dokumkentinis parodantis covid teisybę

Pagaliau išėjo dokumentinis apie covid teisybę. Labai gerai matosi kur problema- trade. Prekyba ir pinigų žaidimas dėl savo kišenės naudos, jei nebūtų TRADE, tai pandemija būtų lengvai sustabdyta. Ir tai yra priežąstis daugumos pasaulio problemų.

Rekomenduoju atsisiųsti nes mažai seedriu ir sunku gauti https://www.videoneat.com/documentaries/22324/chinas-covid-secrets/

Ir išmokti kaip kurti trade-free produktus https://tromsite.com

Ponas Limonadas

At jūs esate ponas Limonadas, kuris išgeriate limonado tiek per savaitę ir pripildote siuksledeze net nesuspaude butelių. Ir paskui skubdziates dvi savaites, kad nėra kur šiukšlių mesti?
#idiocracy #ponaslimonadasSelf-care: create habits

aHR0cHM6Ly93d3cuc25hcGlncmFtLmNvbS91cGxvYWQvcGhvdG9zLzIwMjEvMDcvQXRvaGlhZGc4b25ITkdOdEhoMjVfMDlfZWY4NDA2ZTU1MDVhNmUwNGYwZmYyNzY5YjMxNGFjOGRfaW1hZ2UucG5n.pngSelf-care: micro-actions to form habits are an application designed to help you improve in the 5 main aspects of your life: physical, mental, emotional, spiritual and financial with small daily actions that facilitate creating healthy habits and routines in your life daily.

Increase your energy, improve your physical and mental health, increase your income, eliminate your debts, improve your relationships, lose weight, sleep better, take things easy, live without stress, stay motivated and achieve your goals, we want to see you happy, and that is why we created this app. We know how difficult it is to form good habits and discard bad ones. That is why this app is designed so that without realizing it you progress little by little until you can form healthy routines.

Based on extensive research, we have created a varied list of micro-actions, strategically selected to help you improve specific points of each of the aspects of your life easily and without being boring. You decide how much you want to improve in each area and how much you want to advance each day.

Motivate your friends to grow together with you, watch their progress, share micro-actions, and see who the best in each area is. Doing it together is easier and more fun! Become the best version of you! Start changing your life! Free download: self-care: micro-actions to form habits

STAY IN CONTACT!

Hey! We will always be happy to hear from you, your opinion is very valuable to us. Do you have a problem adding a habit in your life? Do you want us to add something to the app? Is something not working as you expected? Get in touch with us and we will gladly assist you.

Email us at: apps@romerock.com
Discover more apps at: https://apps.romerock.com


Home Service Business Coach With David Moerman

Practical tips to grow your home service business and transition from Technician to CEO in your home service business. This podcast is all about getting your business serving you and not the other way around.

Listen- https://podcasts.apple.com/ca/podcast/home-service-business-coach-with-david-moerman/id1559289879

Thank you for listening and I hope you find some value in the episodes :)

Visit Here
Home Service Expert with Tommy Mello

Visit on Anchor FM
https://anchor.fm/david-moerman
CSA Transportation Atlanta

Trucking logistics and shipping company

Address:
452 Plaza Dr Suite B
Atlanta GA 30349

Phone:
678-245-6768

Website:
https://www.csatransportation.com

Lietuvos problemų šaknys

Supratau kokia yra pagrindinė Lietuvos problemų priežastis.
Seimo narė Ingrida Šimonytė

Yra tuo pat metu ir Ministrė Pirmininkė

Pati įstatymus leidžia, pati ir vykdo. Prezidento galios yra labai ribotos. Nieko keisto, kad leidžia sau atvirai tyčiotis iš liaudies. Įtariu Lietuva yra vienintelė šalis pasaulyje su tokia politine sistema.
This entry was edited (5 months ago)
Mikas Sakalauskas reshared this.
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Pinigų žaidimo šalutinis poveikis. Problemas reikia spręsti o ne kaltinti pinigų sukeltas problemas ir žmones:) https://videos.trom.tf/videos/watch/0320dc4c-5321-4f0c-ab42-14f0a5d899a8
Na ir kaip sekasi stabdyti pinigų žaidimą?
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Kol kas gerai asmeniškai tai esu labai patenkintas, nesitikiu didelių pasikeitimų per savo gyvenimą, kaip dokumentinis "Money Masters" parodo, kad zmones naudoja mirusių žmonių idėjas . O kaip sekasi stabdyti, lietuvos problemas?
Kaip man sekasi ankstoka vertinti, bet po 10 metų turėtų matytis rezultatai. Kada pinigų naikintojai parodys rezultatus?
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Manau yra puikus rezultatai- bus daugiau atsiranda žmonių kurie supranta kas sukelia dauguma problemų. Ir tai nėra pinigai o prekyba. Vis daugiau atsiranda naujų trade-free produktų ir žmonės bando naujas trade-free idėjas. Zeitgeist ir vnp yra pinigų naikintojai. Socializmas ir kapitalizmas irgi atrodė kaip gera idėja bet laikas parodo. Tiesiog reikia naujos valdymo sistemos nes šitą griūva. O kaip bus tai tik laikas parodys. Kad žmonės bausi ir kita padidinusi kuris baigė kapitalizmo mokykla - nemanau kad kas keisis. Tromsite tai mokomoji informacija o ne baudžiamasis kodeksas. Mokslas keičia mūsų valdymo sistema laiką nuo laiko , o ne žmonių baudimas ir padidinimas to pačio tik su kita pavarde...
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Paimkime tokia ideja- jeigu būtum išrinktas meru ir tau būtų duota tik vieną galimybė ir turėtum daryti(valdyti) gerus darbus kad tau žmonės DONUOTU! o ne būtų prievarta renkami ar baudziami- įdomu ar ten norinčių daug būtų :)))) jei nesurinktum tu milijonų atgal ne prievarta- tai galėtum eiti į jfc kepti kotletus ir galvoti - ką aš čia bloga padariau ir kaip tai ištaisyti :))
This entry was edited (5 months ago)
Raimondas Lapinskas friendica (via ActivityPub)
Jeigu parašytum tai pavyzdys kaip pinigų žaidimas sukelia tokias problemas ir verčia žmones taip elgtis, būtų naudingesnė informacija;)
This entry was edited (5 months ago)

nauja versija - Friendica 'Siberian Iris' 2021.04

Pagaliau suinstaliuotas ilgai lauktas atnaujinimas. Prieš tai buvusioje versijoje, belopant galimas saugumo spragas, buvo stipriai apribotos nuorodų apipavidalinimo galimybės. Pagaliau pavyko padaryti, kad veiktų daugmaž kaip turėtų. :-D
Daugiau detalių yra čia


Kada baigsis "faktų tikrintojų" savivalė?

Šiandien vėl pasižymėjo 15 min.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-samokslo-teoriju-skleidima-isitraukes-lietuvos-portalas-platina-melagiena-apie-izraelyje-nuo-vakcinu-soktelejusi-mirtinguma-56-1465334
Dezinformacija, platinama portalo publikacijoje, skelbia, kad „Izraelio sveikatos ministerijos analizės duomenimis, per pastarąjį penkių savaičių skiepijimo laikotarpį nuo „Pfizer“/„BioNTech“ vakcinos mirė apie 40 kartų daugiau (pagyvenusių) žmonių, nei būtų mirę nuo pačios ligos, ir 260 kartų daugiau jaunų žmonių, nei būtų mirę nuo viruso“.

Hipotetiniais skaičiavimais užsiimti beprasmiška, bei pats straipsnis jau nebepasiekiamas, bet pažiūrėkite į sunkių atvejų grafiką ir darykite išvadas patys (gruodžio 18-ą buvo pradėta masinė Izraelio vakcinacija)

Toliau ištisinė demagogija - autoriteto ir asmeniškumų argumentai. Beje aš irgi esu inžinierius, ne medikas, bet esu priverstas knistis medicininėje informacijoje. Pirmiausia tai parodo iki kokio lygio medicina nusirito kai tikrai mokslinę medicininių faktų analize galima sužinoti tik iš inžinierių, nes medikai arba nupirkti arba bijo darbus prarasti. Be to, gerbiama Margarita Vorobjovaite, aš jums norėčiau pranešti, kad jūs mane asmeniškai įžeidėte, nes savo straipsnyje darote prilaidą kad zoologai bei inžinieriai yra neva trečios rūšies žmonės arba bukesni už medikus. Bet, kadangi apie tai užėjo kalba, tai ką bendro su medicinos mokslu turi studijavusi Vilniaus dailės akademijoje Margarita Vorobjovaitė?
Remiantis Pasaulio banko teikiamais duomenimis, metinis mirtingumas Izraelyje siekia 0,5 proc. Santykinai, penkių savaičių laikotarpio mirčių skaičius siekia 0,048 proc.
Čia jau logikos aukštasis pilotažas. O kas pridės dėl kitų priežasčių mirusius? Ir įdomu kas būtų jei Margarita Vorobjovaitė skirtų savo namų šildymui žiemą tiek pat pinigų kiek vasarą?
Nematau reikalo dabar veltis į diskusiją apie kitas vakcinas, bet teiginys
Vakcina negali susargdinti
yra nieko kito kaip melas. Gydymu to tikrai nepavadinsi:

Bet tikras šedevras yra čia:
Patikrinta vakcina Respublika.lt publikacijoje nurodoma, kad Izraelio piliečiams nerekomenduojama skiepytis vakcina, kuri vadinama „eksperimentine“.
Jos pačio patektoje nuorodoje https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/pfizer-biontech-covid-19-vaccine
parašyta:
emergency use authorization for a vaccine
Kas reiškia:
skubios vakcinos naudojimo leidimas
Tai reiškia, kad dėl susidariusios skubios situacijos vakcinos nauda lyg ir didesne nei galima žala. Bet tai jokiu būdu nereiškia kad
vakcina jau yra praėjusi eksperimentinę stadiją ir yra pripažinta saugia.
O įvairios reguliavimo ir vyriausybinės institucijos bei daugybė mokslininkų kaip tik išreiškė labai rimtas abejones dėl šių vakcinų saugumo ir veiksmingumo. O gamintojai iki šiol taip ir nepateikė nepriklausomiems ekspertams pilnos tyrimo informacijos, kad ją galima būtų patikrinti. Naujos vakcinos turi būti testuojamos bent jau 10 metų. Kadangi mRNA vakcinos dar niekada nebuvo naudotos žmonėms, tai turi būti testuojamos keletą dešimtmečių. Kadangi bandymuose su gyvūnais buvo vaisingumo problemų, tai turi būti testuojamos keletą žmonijos kartų. Iš to kas paminėta galima drąsiai teigti, kad tai ką daro Margarita Vorobjovaitė, vadovaujama nusikalstamos Feisbuko, 15 min, Delfi grupuotės yra melaginga propaganda ir nusikalstama cenzūra.
This entry was edited (7 months ago)

Kaip ilgai dar Lietuva vykdys genocidą?

Oficiali VVKT informacija, (Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-08 08:37:20)


https://www.vvkt.lt/linker.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index2&tmpl_into[1]=middle&tmpl_id[1]=1467

Ar čia nėra tas atvejis kai didžiausi sukčiai yra patys VVKT?
2020 balandžio mėnesį surengta JAV nepriklausomų gydytojų konferencija: 2020 Birželio mėnesį paskelbtas tyrimas:
https://politicofire.com/2020/11/24/peer-reviewed-hydroxychloroquine-study-finds-84-fewer-hospitalizations-among-early-treated-outpatients/

Tas pat tyrimas paskelbtas oficialioje 2020 spalio mėn. JAV medicinos bibliotekoje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7587171/


2020 Gruodžio mėn. paskelbtas viename iš garsiausių mokslinių leidinių:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

Pagal šio tyrimo rezultatus pakankamai anksti skyrus gydymą rizikos grupėje esantiems žmonėms 84% tų, kurie būtų patekę į ligoninę, į ją nepatenka, o pasveiksta patys. Tai reiškia, kad su didžiule atsarga, nes ne visi kas patenka į ligoninę miršta, galima teikti, kad iš 3234 numirusių Lietuvoje galima buvo išgelbėti 2717 žmonių.

Vaistus nuo kovido gauna tik tie kam jų iš tiesų reikia, o štai vakcinos yra brukamos visiems. Be jokios abejonės didžiosios farmacijos kompanijos labiau suinteresuotos vakcinomis nei vaistais. Bet VVKT pilnas pavadinimas yra ne Vakcinų Verslo Kontroliuojama Tarnyba, o "Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba. Biudžetinė įstaiga." Bent jau taip parašyta jų tinklapio apačioje.
This entry was edited (6 months ago)
Dar vienas vaistas su labai gerais rezultatais, tik dar mažiau ištirtas https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33065103/
Dar vienas ir dar geriau. Oksfordo universitetas buvo taip šokiruotas 90% veiksmingumo rezultatais, kad paskelbė apie tyrimą jo dar iki galo nepabaigus. Bet ar daugiau kam nors tai rūpi? JAV daktaras Ričardas Barlettas tai skelbia jau nuo liepos mėnesio. Kiek žmonių galima buvo išgelbėti jeigu medicinos pareigūnams iš tiesų rūpėtų žmonių gelbėjimas, bei mokslas? https://www.lrytas.lt/sveikata/ligos-ir-gydymas/2021/02/10/news/astmai-gydyti-naudotas-vaistas-gali-stipriai-palengvinti-covid-19-ligos-eiga-18240308/
This entry was edited (7 months ago)
Linas Butkus reshared this.Tromjaro Updatinosi truputeli i intel 9 10900 ir 64 gb ram.
vidiems trade-free asmenis sitas pc nemokamai

#tromjaro #tardefree #freepc
jeigu žmogus turi smegenis tai nesupisa. Nuo pat įsteigimo buvau LT Qanon grupėje Telegram. Žiūrėjau jų video ir baksnojau į klaidas. Taip užknisau, kad patrynė iš grupės. Vėliau kvietė atgal, bet nėjau, nes čia jau tikrai atvejis kai gaila laiko. Raimondai tu nori, kad žmonės žiūrėtų valandų valandas utopinių idėjų, o pats negali, net poros laidų pažiūrėti. Kaip tu gali konspiracijos teorijų etiketę lipdyti nė vienos laidos nuo pradžių iki galo nepažiūrėjęs?
kiekvienas zmogus turi smegenis ir ne vienas nera nei durnas nei protingas, gali tureti tiks megenu pazeidimus(liga) o kaip supranti pasauli tai negalima vadinti protingu ar be smegenu( paziurek dokumentini the wolfpack) apie 6 vaikus kurie nebuvo isleisti iki pilnametystes is namu ir apie pasauly zino tik is filmu. tarde-free tai era utipija pilna paslaugu ir produktu trade-free. as ziurejau karta ten tu video - tai iskart ziuriu yra ads yra trackertiai is kur gauna pinigu, ir jeigu yra tai sikart as ju nebeziuriu nes ten kalba pinigai ir keksiavimas. thehighwire net nera idetas i tromnews- nes teikia neadekvatcia info. tas pats jeigu idetumeme 15min ar delfi o tromnews :) https://tromnews.com/ mums net reikejo daug kai kuriu saltiniu isjungti nes buvo spaminama apie ta supista covid-19 - juk negalim aptikrinti visu video ar info- tai geriau ismetam viska kad negaist laiko.
paziuresiu kai turtesiu daugiau laiko, pirmo linko puse video praziurejau- nemanau kad dabaigziu nes neadekvati in formacija, o kito 3 valandu video 15 minuciu praziurejau ir prameciau - gal paziuresiu idemiau.


O taip atrodo TROMjaro su ryzen 9 3900x and 64gb

Kuris labiau patinka?
Puikiai rendina 15 minuciu video per 5-8 minutes

@tromjaro @tradefree #linux #freepc #tromsite


Tai atrodo TROMjaro su intel 19 10900
#tromjaro #linux #freepc #tradefree


Lietuvos infektologai dar vis tiki, kad žemė plokščia

Iš kur Delfi ištraukė tiek plokščios žemės profesorių?[attachment type='link' url='https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/profesoriai-atsake-kiek-dar-gali-tekti-laikytis-karantino-apribojimu-viska-lemtu-vienas-veiksnys.d?id=86416853' title='Profesoriai atsakė, kiek dar gali tekti laikytis karantino apribojimų: viską lemtų vienas veiksnys' image='https://g1.dcdn.lt/images/pix/karantinas-86240655.jpg']Kiek dar tęsis karantinas? Ši mintis dabar kamuoja kone kiekvieną lietuvį. Ar namuose turėsime praleisti dar mėnesį, du, o gal visus metus? Ir kada galėsime šalin mesti kaukes?[/attachment]Dar galima suprasti kai visą gyvenimą tikėjęs, kad nėra antivirusinių vaistų profesorius senatvėje nebegali pakeiti nuomonės atsiradus naujiems faktams, nes smegenys jau nebegali naujų jungčių tarp neuronų sudaryti. Bet reikia dar sugebėjimų tokio mažoje šalyje kaip Lietuva net tris tokius surasti. O gal taip ir turi būti? Gal ne šiaip sau ortopedai turi knisti 40 metų senumo informaciją apie antivirusinius vaistus dėl to kad kitaip 2021-ais metais infekologų specialybė net neegzistuotų? Dr. Lee Merritt apie jos tyrimą, kur ji sako "Ne gydytojams gali būti sunku įvertinti šio pasaulį drebinančio mokslinio neveikimo mastą - ir tikėtiną dangstymą. Tai farmacinis būties atitikmuo 40 metų teigimo, kad pasaulis yra plokščias - tik tam, kad per naktį susidurti su neginčijama tiesa, kad jis yra apvalus. Ši idėja, kad virusai, tokie kaip dabartinis pandeminis SARS-CoV-2 virusas - gali būti sunaikinti
dažnai vartojamais vaistais - antibiotikai, antimaliariniai ar antiparazitiniai vaistais agentai - iš esmės keičia medicinos praktiką."[attachment type='link' url='https://aapsonline.org/can-covid-19-revolutionize-the-treatment-of-viral-diseases/' title='‘Can COVID-19 Revolutionize the Treatment of Viral Diseases?’ - AAPS | Association of American Physicians and Surgeons' image='https://aapsonline.org/wp/wp-content/uploads/2020/09/merritt.jpg']For decades, physicians have been taught—and have told patients—that antimicrobials do not help viral diseases. But when studying the response of COVID-19 to the antimicrobial agents chloroquine (CQ) and hydroxychloroquine (HCQ), Lee Merritt, M.D.[/attachment]Kodėl savo distopinėse pasakose virusologai nė žodžiu neusimena apie daugybę veiksmingų antivirusių?


Lietuvos infektologai dar vis tiki, kad žemė plokščia

Iš kur Delfi ištraukė tiek plokščios žemės profesorių?

https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/profesoriai-atsake-kiek-dar-gali-tekti-laikytis-karantino-apribojimu-viska-lemtu-vienas-veiksnys.d?id=86416853

Dar galima suprasti kai visą gyvenimą tikėjęs, kad nėra antivirusinių vaistų profesorius senatvėje nebegali pakeiti nuomonės atsiradus naujiems faktams, nes smegenys jau nebegali naujų jungčių tarp neuronų sudaryti. Bet reikia dar sugebėjimų tokio mažoje šalyje kaip Lietuva net tris tokius surasti. O gal taip ir turi būti? Gal ne šiaip sau ortopedai turi knisti 40 metų senumo informaciją apie antivirusinius vaistus dėl to kad kitaip 2021-ais metais infekologų specialybė net neegzistuotų? Dr. Lee Merritt apie jos tyrimą, kur ji sako "Ne gydytojams gali būti sunku įvertinti šio pasaulį drebinančio mokslinio neveikimo mastą - ir tikėtiną dangstymą. Tai farmacinis būties atitikmuo 40 metų teigimo, kad pasaulis yra plokščias - tik tam, kad per naktį susidurti su neginčijama tiesa, kad jis yra apvalus. Ši idėja, kad virusai, tokie kaip dabartinis pandeminis SARS-CoV-2 virusas - gali būti sunaikinti
dažnai vartojamais vaistais - antibiotikai, antimaliariniai ar antiparazitiniai vaistais agentai - iš esmės keičia medicinos praktiką."

https://aapsonline.org/can-covid-19-revolutionize-the-treatment-of-viral-diseases/

Kodėl savo distopinėse pasakose virusologai nė žodžiu neusimena apie daugybę veiksmingų antivirusių? Ar neatsibodo Feisbuko cenzūra ir propaganda? Junkitės prie naujo socialinio tinklo https://laisvai.lt
This entry was edited (8 months ago)

„Laisvės“ frakcijos narys Tomas Vytautas Raskevičius kalbėjo - „Tikriausiai žinomas yra rinkiminės kampanijos metu, kai vienos mažos, nereikšmingos politinės partijos kandidatas LGBT žmones vadino pederastais ir iškrypėliais. Tai aš manau, kad tokių epitetų taikymas viešojoje erdvėje, kontekste, kuriame tokias kalbas girdi daug žmonių, galėtų būti administracinio reguliavimo objektas“[attachment type='link' url='https://www.tv3.lt/naujiena/video/uz-izeidinejimus-viesai-ruosia-baudas-imtusi-komentaru-del-lytines-orientacijos-rases-tautybes-n1079252' title='Už įžeidinėjimus viešai ruošia baudas: imtųsi komentarų dėl lytinės orientacijos, rasės, tautybės' preview='https://static3.inspektorius.lt/usi/324x216/3/ab/9f/93/ab9f9358b4d302efc31b9d55408d1fd7.jpg?v=4.1.1.22&t=cr&s=324x216&m=3&f=/Uploads/UArticles/leadPhotos/34/2e/0b/2d/342e0b2df032b6e2b3e757541bec1b86.jpg']Naujoji teisingumo ministrė pasiryžo pažaboti įžeidinėjimus viešojoje erdvėje. Ji ruošia įstatymo pataisas, kad tie, kurie internete ar kitur viešai ...[/attachment]Tikriausia gerbiamas Seimo narys nežino lietuvių kalbos.
Yra žodis žydas[attachment type='link' url='https://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/ZZ/zydas' title='Kas yra Žydas? | Terminų žodynas'][/attachment]Visiškai normalus žodis. O matėte kaip rusai reaguoja jį ištarus? Tai dabar pavadinus žydą žydu gresia baudos?

"Pederastas - (gr. paid-erastės - berniukų mylėtojas) - vyras, užsiiminėjantis pederastija; homoseksualistas. Pagal žodyno apibrėžimą gerbiamas Tomas Vytautas Raskevičius yra pats tikriausias pederastas.

Iškrypėlis - žodyne neradau, iš anglų kalbos reiškia "asmuo, kurio seksualinis elgesys vertinamas kaip nenormalus ir nepriimtinas."
Kas čia yra įžeidžiančio? Ką tiesa akis bado?

senfcall.de

Add your mustard (german: “Senf”)

Many claim: “Reliable video conferencing? Only big companies in Silicon Valley can do that”. But these companies are repeatedly criticised for endangering our privacy and the security of our computers.

As students in Darmstadt and Karlsruhe, we were forced by our universities to use the applications of such companies. That’s why we want to show that video communication for digital family visits, web seminars, teaching and conferences also works with data protection. With Senfcall we offer videoconferencing via the open source software BigBlueButton™. The advantage: to use Senfcall you only need your web browser – no additional software that creates new security holes.

So that you can also use privacy protecting video conferences.

#bigbluebutton-instance #videoconference

More here:

https://www.trade-free.org/directory/goods-services/senfcall-de/
Image/PhotoWe are doomed... today, the TV series "Germany's next Topmodel" started and probably millions of people are watching that shit. You can see young woman walking on a catwalk, making photoshoots etc. - that gets the attention of (not only) young kids who already have twisted values because of TikTok and other social media and they want to become like them: to become a model and a star and to get fame and attention from others. It makes them seek for approval/recognition by external things (how they look like, what clothes they wear etc.) and it also makes them ignorant about the fascinating world and the ugly society we live in. Beauty is nothing more than a subjective thing and we have a book about that called "The ugliness of beauty": https://www.tromsite.com/books/#dflip-df_6656/1/
I can also recommend our book "For profit entertainment" which explains how our trade-based society promotes and perpetuates these kinds of ridiculous, exaggerated and nonsense TV series to get as much attention as possible from people: https://www.tromsite.com/books/#dflip-df_9908/1/

and btw, this is just the tip of the iceberg - there is so much more crap in television, that I don't even want to mention it.
#tromlive #tromimg

I researched a bit about ynh backups and seem easy. I can grab them locally and all that. Still some questions in my head about that, but so far so great. It means we could have 2 great servers for trom and tromland at about 25Euros a month. Thats all.

Here are the services we want to provide: etherpad (unlimited), friendica (unlimited), nextcloud (for now 2GB limited - as much as dropbox offers for free - but we will also include openoffice so anyone can edit documents collaboratively), pixelfed (unlimited), cryptpad (100MB - this amazing tool is geared for documents. 100MB should be enough for now. To put it in perspective, all books we've wrote for TROM, thousands of pages in text format, are around 50MB), peertube (1GB limited - this is tricky, we cant provide more, but 1Gb is enough to do livestreams and then save your video locally if you want - so that we provide peertube as a p2p live stream solution for anyone kinda), lufi (file sharing 2GB, 7 days file storage), rss bridge (unlimited), invidious, biliogram and more such services. Plus SearX ofc.

We tested them, but need a month or so to properly test and setup ;)

#tromlive

Be prekybos(trade-free) video ir filmų šaltinis

Be prekybos(trade-free) video ir filmų šaltinis. Čia yra atrinkti profesionalūs dokumentiniai ir kai kurie filmai kurie turi reikšmę ir kažko išmokina jus. Kiekvienas video yra peržiūrimas(curated) prieš įkeliant. Šituos video sunku gauti, nes jie neatlieka prekybinės vertės, po išleidimo dažniausiai nukeliauja i nežinią. Šitame tinklalapyje pateikimi tokie video, kad jums nereiktų jų ieškoti.
https://www.videoneat.com/


Čia pateikta dokumentika, filmai ir mokymai.Dauguma panašių tinklalapių kaip šitas labai greit pradingta, nes jie buna priklausomi nuo vieno vidinio šaltinio. Videoneat priklauso nuo bittorent tinklo(pear2pear). Taigi kai norite pažiūrėti dokumentini tiesiog pasapuskite ant MAGNET nuorodos ir atsiiuskite su savo torrento programa. Šitie video yra PUBLIC DOMAIN, tai neturėsite pirtavimo(copyrwrite) )problemų.


Gedro žiūrėjimo ir tobulėjimo.

#videoneat #tradefree #tromsite #education
Raimondas Lapinskas reshared this.

Priežastis visų pasaulio problemų

Kas sukelia šiandienines visas pasaulio ir žmonių problemas. Atsakymas yra labai paprastas- prekyba(trade). Žmonės tarpusavyje prekiauja ir nesuvokia, kad tai sukelia labai daug problemų.
Jei norite sužinoti daugiau apie tai - skaitykite trade-free knygose čia
https://www.tromsite.com/books/
/
Taip galite skaityti neperkrautame tinklalapyje
https://trom.neocities.org/books.html
https://therealityofme.tk/
Šitas projektas yra be prekybos(trade-free)
https://www.trade-free.org/
Viską galite imti nemokai, tiek knygas, tiek video, tiek trade-free operacinę sistemą TROMjaro.
https://www.tromjaro.com/
Tinkallapis turi Lietuvių kalbą, tiesiog nueikite i tinklalapio galą ir atrasite skiltį pasirinkti kalbą. Visą tinklalapį galite išversti ar pataisyti vertimą, tiesiog pažymėję varnelę. Visas knygas galite išversti taip pat.
Sprendimo būdas visų problemų yra labai paprastas- kurkite be prekybos(trade-free) produktus ir paslaugas. Tokių paslaugu ir produktų yra labai daug. Apsižvalgykite čia.
https://www.trade-free.org/directory/lt

#tradefree #tromsite #tromjaro
Raimondas Lapinskas reshared this.


Raimondas Lapinskas reshared this.

Pablo Escobar’s Successors

Colombia’s cocaine production dropped after Pablo Escobar’s death. But today, it is soaring again. The South American country has once again become the world’s leading producer of the drug. This documentary follows the trails of the cocaine cartels.

Watch it here:

https://www.videoneat.com/documentaries/21743/pablo-escobars-successors/
Image/Photo

Pablo Escobar’s Successors

Colombia’s cocaine production dropped after Pablo Escobar’s death. But today, it is soaring again. The South American country has once again become the world’s leading producer of the drug. This documentary follows the trails of the cocaine cartels.

Watch it here:

https://www.videoneat.com/documentaries/21743/pablo-escobars-successors/
Image/Photo

Myworkoutarena reshared this.
Tai koks siūlomas sprendimas? Atgal į natūtinius mainus ir gentis? Kaip Amišai?
Tikrai ne. Negaliu trumpai paaiskinti 1000 puslapiu knygos ar kitu 30 knygų. Kas tas trade-free kol kas supranta tik 10 žmonių iš visos 8 bilijonų žmonių.
Ir man atsakė ALEXIO(kuris rekomendavo) apie freenom domenu registrą.
I know about the potential issues with FreeNom and how to deal with these.
Hint: you need to be patient and wait.
However, since we will be using these for trade-free services, just remember:
"the ones who offer, should not ask anything in return the ones who receive, should not have to give anything in return"
O sprendimas labai paprastas- kurti trade-free produktus ir paslaugas.


Dr Zelenko - "Yra du rizikos veiksniai, dėl kurių žmonės miršta nuo Kovid

Dr Zelenko - "Yra du rizikos veiksniai, dėl kurių žmonės miršta nuo Kovid. Valstija, kur jūs gyvenate ir gydytojas, kurį pasirenkate. Priežastis, kodėl taip sakau, yra ta. Tam tikros šios šalies dalys trikdo gyvybes gelbstinčios informacijos srautą. Taip ir gyvybes gelbstinčių vaistų. Duomenys rodo, kad jei padėti gydyti didelės rizikos pacientus per pirmąsias 5 dienas  nuo simptomų pasirodymo, dauguma jų, daugiau nei 84%, tų kurie būtų patękę į ligoninę nepatenka. Taigi leiskit man tiesiog paaiškinti ką tai reiškia. Iš 300 000 mirusių amerikiečių galima pasakyti, kad mes galėjome užkirsti kelią mirti ketvirtadaliui milijono žmonių ir mes galėjome išvengti karantino ir mes galėjome sumažinti psichologinę traumą, kurią išgyvename."
Jeigu Daktaro Zelenko skaičiavimai teisingi, tai pritaikius Lietuvai iš 2803 mirusių nuo Kovid žmonių galima buvo išgelbėti daugiau nei 2300
This entry was edited (8 months ago)
Čia yra daugiau detalių. Dar interviu su Dr. Lee Merrit

Apie jos tyrimą, kur ji sako "Ne gydytojams gali būti sunku įvertinti šio pasaulį drebinančio mokslinio neveikimo mastą - ir tikėtiną dangstymą. Tai farmacinis būties atitikmuo 40 metų teigimo, kad pasaulis yra plokščias - tik tam, kad per naktį susidurti su neginčijama tiesa, kad jis yra apvalus. Ši idėja, kad virusai, tokie kaip dabartinis pandeminis SARS-CoV-2 virusas - gali būti sunaikinti
dažnai vartojamais vaistais - antibiotikai, antimaliariniai ar antiparazitiniai vaistais agentai - iš esmės keičia medicinos praktiką."
This entry was edited (8 months ago)

Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema


Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema.
Imkite nemoamai jeigu esate trade-free(be prekybos) žmogus. Kad passimti pasidalinkite savo trade-free produktu, daugiau trade-free produktu galite rasti čia https://www.sharebay.org/listing
#tradefree #nemokamai #tromsite #freestuff

Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema

Nemokamai Trade-free ssd 500gb atminties ir usb 4gb su tromjaro operacine sistema.
Imkite nemoamai jeigu esate trade-free(be prekybos) žmogus. Kad passimti pasidalinkite savo trade-free produktu, daugiau trade-free produktu galite rasti čia https://www.sharebay.org/listing
#tradefree #nemokamai #tromsite #freestuff

haha, I am blocked by Facebook yet again...a few weeks ago they banned me for 1 day for posting a meme about "not following the herd", like "think for yourself" kind of thing. Nothing violent or nude, the two things fb doesn't like. Now they banned me for 3 days for posting a link to a video of ours entitled: 06. Michio Kaku - Born Scientists. A video about how to think like a scientist....I mean...it is perhaps the most friendly video we have haha, and so innocent.FB banned me a couple of times in the past too, for similar reasons and I tried to dispute the claim and all that. Now you can't even do that. You have 0 options. Not that I care, but just saying...

See...this is the problem of "managed" social networks. FB and the like, are so big and rely on ads and huge profits, that they will chop heads left and right so that they keep their platforms "clean" for their "ad-partners". And you can get kicked off any day, for any reason, since they have automated systems to detect content and if they label your innocent content as bad, since they are so big and you can't contact them, then you are a collateral damage. And they are fine with that. Youtube banned so many of our videos it made it impossible to rely on it anymore. Any day now, they can completely shut down our entire Google account like they did a few years ago for months.

Internet censorship is really awful since it is the place most people spend a lot of time on. And I rely a lot on this Internet so I need a place where I can voice my views and post my content, without always being in fear of being kicked out and lose all of my work. I chose to move from Facebook to Friendica since Friendica is a lot better in so many regards. I don't fear that Friendica will be like FB, but I do fear "managed" social networks. Who knows, maybe I'll post something too "radical" for Friendica and they will ban me too. They have this power. I can move to another instance, and that's great, but not super convenient. So I am not 100% relaxed on Friendica or any other similar social network.

I moved from YTB to PeerTube, and there too is a lot better, yet I am concerned that they can kick me out any day they want....it is more unlikely than youtube, but can happen.

The solution I'd say, it is something like https://scuttlebutt.nz/ - a social network that it really is trade-free, in the sense that you connect directly with people from your own computer. No middle man like it is on FB or Friendica. No one can kick you out of this network. They think about implementing a sort of "reputation" inside the network, so that if many people block you, then the network will kinda ignore you, however if you follow me there and I follow you, you can always see my posts and interact with me. I am testing scuttlebutt these days to see how it is and I plan to make a podcast with the people behind it. So far I love it, but I don't plan to move there any time soon. Friendica is still a great place, but as I said, I really hate that there is someone watching over my thoughts and can decide if I am able to express my thoughts or not.

The future of social networks and websites, should be distributed p2p, with no one in control. Connect directly with people.

I moved from centralized servers like fb, twitter or ytb, to decentralized servers like friendica or peertube. My next move, in the future, will be to move to no servers. That's when I'll feel free to speak my mind. ;) #tromlive
Image/Photo
Image/Photo

Later posts Earlier posts